Премини към съдържанието
poison_flame

Проблем с предна камера на S2

Препоръчан отговор

Здравейте. Вчера си взех телефона, беше на сервиз, смениха му платката. До колкото разбрах Андроида също е сменен. Обаче се появи проблем с предната камера. Задната си работи, но когато исках да я обърна ми изписва "неуспешно отваряне на камерата" и единственото, което мога да направя е да го затворя и затова не мога и да си ползвам дори и задната, защото не ми дава да я обърна. Пробвах с други приложения за снимки, но когато цъкна за обръщане на камерата само посоката и се сменя, тоест показва образа наобратно. Понеже изобщо не разбирам от телефони искам да попитам на какво се дължи това и дали отново трябва да го нося на сервиз и да ме одрънкат с още пари :( ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Връщаш им го в сервиза, ако е легален сервиз, са длъжни да дадът поне 1 месец следремотнен гаранционнен срок.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам представа легален ли е, но го държаха поне половин месец. Още преди Нова година им го оставих. Адски несериозни бяха и некоректни, всеки път, в който обещаха че ще звъннат не ми звъняха и се налагаше аз да им звъня. Така че не знам дали е разумно да си оставя телефона пак там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам представа легален ли е, но го държаха поне половин месец. Още преди Нова година им го оставих. Адски несериозни бяха и некоректни, всеки път, в който обещаха че ще звъннат не ми звъняха и се налагаше аз да им звъня. Така че не знам дали е разумно да си оставя телефона пак там.

Няма ли разписка или нещо такова, на която да пише дали има гаранция или нещо такова ?

А и, не е редно да ходите на друго място, като при положение и нужно да оставите телефона там.

Същата работа и със mobibg(партнират с mtel), оставям им samsung galaxy mini 2(заради повреден жак и не искаше да зарежда), и след месец ми го връщат с диагнозата, че "нищо му нямало".

Следващият път като го оставих, дойде и баща ми, и тогава вече му оправиха буксата (гаранционне сервиз).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не са ми дали никаква разписка.. само касова бележка.Просто не знам дали си заслужават нервите или просто да отида на друго място. Явно няма да се размине без сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По скоро го занеси на сервиз даже бих ти препоръчала ето тези http://gsmservice24.com/samsung-serviz/те няма да ти вземат много и работят качествено

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.