Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , имам S2 plus и днес си качих на телефона gta san andreas. Играта е пиратска сложил съм е в Obb-то на SD картата . Когато съм пуснал Wi-FI ми изписва ''Download failed because you may not have purchased this app'' ,  а когато съм спрял WI-FI ''Download failed because the resources cloud not be found'' . Ако някой знае да помага  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , имам S2 plus и днес си качих на телефона gta san andreas. Играта е пиратска сложил съм е в Obb-то на SD картата . Когато съм пуснал Wi-FI ми изписва ''Download failed because you may not have purchased this app'' ,  а когато съм спрял WI-FI ''Download failed because the resources cloud not be found'' . Ако някой знае да помага  :)

Искате помощ за пиратстван материал, който е обект на авторско право. Прочетете моля отново правилата на форума, особено точка 2.10!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.