Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Компютъра се изключи директно от копчето , а не от start-> shut down...

След 20 мин. го пуснах стига до зареждане на акаунта и стой на "Welcome"...

След безброй рестартове и изключвания проблема си остава. Пробвах safe mode , пак не става...един път се включи , направих back up 6 часа назад и пак не става в момента си стой на Welcome.. А след 10 мин. ми изкарва черен екран... И до там...

Има ли някакъв начин да се оправи без преинсталация?

Компютъра се изключи директно от копчето , а не от start-> shut down...

След 20 мин. го пуснах стига до зареждане на акаунта и стой на "Welcome"...

След безброй рестартове и изключвания проблема си остава. Пробвах safe mode , пак не става...един път се включи , направих back up 6 часа назад и пак не става в момента си стой на Welcome.. А след 10 мин. ми изкарва черен екран... И до там...

Има ли някакъв начин да се оправи без преинсталация?

Edit :  В момента пиша от компютъра... едва едва клеца и сече , но работи... страх ме е да го изключа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инстaлирах му всичките ъпдейти пак се включваше 10-15 минути , но пък сега си е горе долу нормален... незнам дали ще се включи следващият път.

Сега като се замисля го изключих директно от копчето и видях ,че съм го изключил като прави актуализации преди да се изключи..
Четох в интернет ,че някой път е фатално...

Сега се включва около 20 минути и после е много бавен , пускам песен от YouTube и насича на всеки 30 сек.. а принципно като е нормален youtube + игри + photoshop И нищо му няма...

Редактирано от jufo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да поправиш или обновиш системата... в краен случай преинсталация...

П. П. това насичане може да зависи от много фактори!

Редактирано от star_computers (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега се включва около 20 минути и после е много бавен , пускам песен от YouTube и насича на всеки 30 сек.. а принципно като е нормален youtube + игри + photoshop И нищо му няма...

Тази система е прецакана с нещо.Най добре си запази необходимите архиви на друг носител.После преинсталация на чисто,с форматиране на дяла,в който ще инсталираш.Ако търсиш начини да съживиш сегашната система,ще загубиш много повече време,а ако не се оправи,пак ще опреш до преинсталацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хммммммммммммм я посети антивирусния отдел!!! Ако ОС е омацана няма зареди въобще,може да имаш гадинки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам вирус със сигурност , със абсолютно всичко съм сканирал , пробвах всички начини открити в google да поправя системата... но не стана.

Днес го преинсталирах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отново понякой път се бави... досега не беше така правил... ще посетя антивирусният отдел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отново понякой път се бави... досега не беше така правил... ще посетя антивирусният отдел.

Провери си хард диска с HD Tunes, за да видим да не би той да си заминава.

Задължително чисто нова преинсталация на Windows. Ако компютъра се е изключил по време на актуализации със сигурност ОС е омазана. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чисто нов Windows сложих и пак си ми сече.. по-добре е .. но определено си лаги! Сега ще пробвам с HD Tunes. Надявам се да ми отговорят скоро в антивирусният отдел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.