Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Вазникна ми следната грешка не мога да му задам да трагне дасе форматира от usb то нищо не мога да променя преинсталиралсам поне 100 компютъра.и снимки ще кача след малко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вазникна ми следната грешка не мога да му задам да трагне дасе форматира от usb то нищо не мога да променя преинсталиралсам поне 100 компютъра.и снимки ще кача след малко

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница, само с главни букви или със заместени символи вместо Ч-4, Ш-6 и т.н. се изтриват без предупреждение.

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.