Премини към съдържанието
bmvtooo

Въпроси за 3D конвертор и Nero Home Media 4?

Препоръчан отговор

Предложете конвертор от 2D към 3D по възможност безплатен, защото този, който ползвам прави двоен образ при събирането му от телевизора полсе (може и да не е от него, но така предполагам, макар че се съмнявам и в нерото). Програмата, която ползвам сега е iQmango 3D Converter. Телевизора ми е LG LB650V (мисля, че така беше или 630, но те май са същите). Два пъти пробвам с този конвертор, но все има тоя двоен образ при събирането на изображенията от телевизора. Първия път пробвах картините да са  "Горе/долу", а втория "Една/ до друга" и все същото е положението. Клипчето, което конвертирам за проба е във формат .avi ако това е от значение. Другото, което ме интересува е Nero Home Media 4 т.е. от него ли идва проблема или не. Ето за какво става въпрос. Изтеглих си Аватар от "маймундата" ( :D Замунда), като гледах да става за моя телевизор. Тръгна през сървъра и е супер картината, но като стигне филма до момента, в който булдозерите почват да бутат дърветата и филма спира, като излиза надпис: "паметта е пълна". Пускам го пак с продължаване от спрялото място, тръгва за малко и пак излиза надписа. На компютъра през KMPLayer-а си върви целия филм. Та за това си мисля, че проблема е в нерото!? И на последно ме интересува трябва ли да инсталирам и на другите ми компютри нерото, за да мога да си пускам филмите и от тях, или има и друг начин да се направи? Благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля тази тема да бъде изтрита. Пуснах нова в друг раздел, защото почна да ме съмнява Вивакомския рутер (там съм описал всичко).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.