Премини към съдържанието
ignorant

Какъв монитор ще ми показва по-реално цветовете докато работя с Adobe?

Препоръчан отговор

viewSonic VX2363 и Dell UltraSharp U2414H? тези достатъчно ли са добри? кой повече ? :) бюджета ми е до 250-300лв м затова май ще е втора употреба. Препоръчайте ми някаквии по джоба м s dp il hdmi whk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

viewSonic VX2363 и Dell UltraSharp U2414H? тези достатъчно ли са добри? кой повече ? :) бюджета ми е до 250-300лв м затова май ще е втора употреба. Препоръчайте ми някаквии по джоба м s dp il hdmi whk

И каква е връзката на въпроса ви с продуктите на Адоб?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И каква е връзката на въпроса ви с продуктите на Адоб?

Ами само тяхни и имам нужда от съвети и помощ какъв монитор да си избера. Бюджета ми не еголям 250-300лв макс И предполагам ще е втора употреба за тези пари :(

Редактирано от ignorant (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами доколкото разбрах има монитори които не показват цветовете, картината като цяло вярно. Ще правя видео и фото обработка с продукти на адоб и не смао тяхни и имам нужда от съвети и помощ какъв монитор да си избера. Бюджета ми не еголям 250-300лв макс И предполагам ще е втора употреба за тези пари :(

ВЪпроса ми беше отправен защото бяхте публикувал темата в раздела за продукти на Адоб

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами само тяхни и имам нужда от съвети и помощ какъв монитор да си избера. Бюджета ми не еголям 250-300лв макс И предполагам ще е втора употреба за тези пари :(

Потърси HP 2475, втора употреба за тези пари може би е най-доброто.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потърси HP 2475, втора употреба за тези пари може би е най-доброто.

вече разполагам с 450, за тези пари на втора ръка кой можеш  да ми препоръчаш по-добър?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се сещам за по-добър монитор, втора ръка за фото обработка.

Може би някои NEC или EIZO, но не са много често срещани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вече разполагам с 450, за тези пари на втора ръка кой можеш  да ми препоръчаш по-добър?

За да не се повтарям погледни тази тема.Там съм дал мнение кое е най-доброто според мен за тези пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.