Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте

Имам доста неприятен проблен с Asus K550LNV проблема е следния.

Кога затворя лаптопа заспива и след 10 минути го отварям и не иска да се събуди блокирва след това му трябва принудително спиране за да го стартирам на ново.

Обаче когато отида в настройки и задам на хибернация този проблем го няма.

Не знам на какво се дължи този странен проблем и ви моля за помощ за да знам дали да го нося за рекламация.

Лаптопа съм го купил преди седмица.

Ъпдейтвах BIOS тъй като си мислех,че може да е от него,но за съжаление не е проблема си остава само при заспиване,а при хибернация като задам няма абсолютно никакъв проблем

Моля за помощ

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как може да правиш ъпдейт на биос на устройство в гаранционен срок и защо реши , че проблема ти е в БИОС-а. Ъпдейт на БИОС се прави в случай на появата на проблеми , които си сигурен , че са свързани с хардуера на устройството, а не на всяка цена. И сигурен ли си , че знаеш да извършиш тази операция правилно и че въобще си я извършил? А знаеш ли , че от такива гимнастики , може да ти замине гаранцията?Да попитам ли  от къде си теглил обновлението на БИОС?

Аз предлагам да преинсталираш лаптопа. Ако проблема остане , го носиш в сервиз.

Редактирано от keba (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е софтуерен, в сервиза нищо не могат да направят. Инсталирай последните драйвери на видео картата и ъпдейтите на ОС, ако не се оправи или чакаш нови драйвери, или пробробваш с по-стари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.