Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да ползвам безплатна wifi мрежа, без рутер в къщи. Засичам мрежи, но те са закодирани. Моля, посъветвайте ме!

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да ползвам безплатна wifi мрежа, без рутер в къщи. Засичам мрежи, но те са закодирани. Моля, посъветвайте ме!

Благодаря предварително!

Щом мрежите са заключени значи собствениците им не искат външни хора да ги ползват! Плащате си за интернет достъп и го получавате

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безплатно е само сиренцето в капана за мишки.Като искаш да ползваш интернет си плащаш,тези мрежи които виждаш са заключени от собствениците им щото няма да е красиво някой друг да се възползва от услуги ,за които те плащат!!!Това все едно аз да ти кажа "Дай да ти ползвам телефона всеки ден като не го ползваш"

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...бих искала и други мнения...благодаря

Вариант 1: 

Обиколете по апартаментите в кооперацията си и попитайте дали няма някой добър човек, който да отключи рутера си или да Ви даде паролата за достъп. 

Вариант 2: Поставете бележка на входа, цитирайки първото си мнение по темата си. Може да оставите и телефон за контакти, ако някой все пак реши да даде достъп.

Вариант 3: Пуснете си самостоятелен интернет достъп до някои от доставчиците на интернет към Вашия район/град.

Това са легалните начини, за които аз се сещам.

Останалите варианти са свързани както с незаконни дейности и хакерство, така и с кражба. И тъй като в Правилата на сайта изрично се забраняват подобни действия и насоки за извършването им, едва ли някой ще реши да Ви обяснява как точно да хакерствате, за да счупите защитата на WiFi мрежа.

Поздрави !

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам ,че си жена ,варианта е да сготвиш една тава мусака за десерт тирамису ,после гледаш всички мрежи и търсиш твой съсед използваш чара си и интелект и си поискаваш паролата за неговия нет.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам ,че си жена ,варианта е да сготвиш една тава мусака за десерт тирамису ,после гледаш всички мрежи и търсиш твой съсед използваш чара си и интелект и си поискаваш паролата за неговия нет.

Или кифтета :)

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или кифтета :)

За безплатен нет кифтетата са прекалено лесно и ефтино ястие :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, и аз давам безплатен wi-fi срещу кифтета, има ли желаещи дами?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За безплатен нет кифтетата са прекалено лесно и ефтино ястие :D

Въпрос на лични предпочитания :D Освен това зависи и от количеството

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Апсолютно Капитане!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...вие се бъзикате, обаче....за всичко си има начин...

бладодаря, все пак!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...вие се бъзикате, обаче....за всичко си има начин...

бладодаря, все пак!

Никой не твърди противното. Само че във този форум няма да ви помогнем да нарушите закона

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обаче, аз ако набарам някой да ми краде нета, дали няма да му отида на гости. Ще минем и без кюфтета!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не твърди противното. Само че във този форум няма да ви помогнем да нарушите закона

... в такъв случай, пишете на мейла ми...

благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имате план за мобилен интернет - споделяте го чрез устройството (смартфон, таблет).

Безплатен обяд няма. :)

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миличка .................аз така .......може ли да се възползвам от твоите природни дадености..............безплатно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уважаеми съфорумци, моля да се придържате към темата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... в такъв случай, пишете на мейла ми...

благодаря

Извини ме, че ще съм поредния, който ще опита да те убеди, че не подхождаш правилно, но замислила ли си се дали всичко това, което целиш си заслужава усилията? Интересно ми е какви биха били доводите да се подходи по този начин? За по-малко от 15 лв. на месец и евентуално еднократна инвестиция от 25 лв. ще получиш безжичен интернет вкъщи, който на всичкото отгоре ще можете да се възползвате и от съпорта му. Не случайно съветите са такива, защото понякога в стремежа си да спестиш, влизаш по-дълбоко. Ще дам пример със себе си. Имам възможността, познанията и ресурса да използвам напълно безплатен достъп до интернет по начина, който ти искаш, но си плащам. Сумите на днешни времена не са съвсем непосилни.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уважаеми съфорумци, моля да се придържате към темата!

Е че преименувай темата де.Те ората с тез кифтета и мусаки са объркаха за ко иде реч :ph34r:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е че преименувай темата де.Те ората с тез кифтета и мусаки са объркаха за ко иде реч :ph34r:

Не. СЛед като дамата се убеди или изтече достатъчно време темата просто ще се заключи

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не. СЛед като дамата се убеди или изтече достатъчно време темата просто ще се заключи

Ами докат не се е заключила да кажа и аз тогаз, че искам кифтета.

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дамата е решила да ползва безплатен нет!!!Само ,че дори някой да се съгласи да и даде достъп най-вероятно сигнала ще е слаб,ще отваря бавно страници ,ще тегли бавно файлове и т.н. Ако 15 кинта и се виждат много има интернет  за по 5 лева на мобилните оператори ,само дето скоростта му е 4mbit  ама за толкова пари такъв нет.!!!Дори и някой да я научи как се хаква рутер рано или късно собственика ще се усети.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ти трябва за facebook или поща добре бих ти достъпил нета си нооо ако прекаляваш с трафика и моя нет да пада бих ти спрял достъпа завинаги ако бучиш торенти или онлайн игри . По принцип моята мрежа е скрита и да сме врата до врата няма как да видиш името на мрежата а камоли паролата :D така че достъп до нета ми имат само вътрешни лица и чат пат гости .Ако ти е толкова спешно в барчетата и в центъра се предлагат безплатни зони за интернет поне в Добрич е така и е много добър сигнала по добър от 2гто . В днешно време никой не дава паролата на нета си ей така даже в даскалата не пускат вече безплатен нет ...

:)

Редактирано от adersa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.