Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, днес пробвах да пусна старата си,аналогова/15 годишна/ Hi8 камера sony TR515E,и за съжаление открих че не може да отваря вратичката за поставяне/вадене на касетата.Показва ми ,че вътре няма касета,а на дисплея изписва код C:31:00,koeто като проверих означаваше..."проблем с касетата,или извади и постави нова касета,или изключи и включи отново захранването"...Естествено пробвах,но не става,та въпроса ми е-дали някой се е сблъсквал с подобен проблем,и дали мога сам да се оправя,ако пробвам да развия двете болтчета,които се виждат на вратичката за касетите т.е.дали ако махна гортия капак на вратичката,ще мога да я отворя ръчно :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търси по интернет клипове,показващи разглобяване на твоя модел.Ако извадиш късмет,трябва да е възможно това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намери си сервиз. Макар че се съмнявам някой да има желание да се рови в музейни експонати.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги,камерата не става и имам ново питане:

Имaм cтapи Ні8 ĸaceти зaпиcaни c нeя,aнaлoгoв зaпиc,иcĸaм дa cи ги пpexвъpля пaĸ нa DVD ...тa въпpoca ми e aĸo cи ĸyпя oт пpoдaвaлниĸa ĸaмepa ѕоnу dіgіtаl 8 цифpoв фopмaт,щe мoгaт ли тeзи ĸaceти дa ce възпpoизвeждaт нa нeя и дaли,aĸo зaпиca ce изтoчвa пpeз 1394 пopтa и ce зaпиcвa нa dvd c ulеаd vіdеоѕtudіо,щe ce пoлyчи пo-гoлямo ĸaчecтвo,oтĸoлĸoтo ĸaĸтo cъм гo изтoчвaл aнaлoгoвo чpeз tv тyнep и чpeз aнaлoгoв ĸaбeл чинч-чинч?

Aз дoĸoлĸoтo знaм,мoжe,нo нe cъм пpoбвaл и нe cъм cигypeн нa 100%...aĸo няĸoй гo e пpoбвaл,нeĸa дa cпoдeли...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.