Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам следния проблем постоянно ми излизат някакви дразнещи реклами от ляво от дясно отгоре където и да влзяза. Изтеглих една програма addblock тя обаче не ги премахва напълно втората снимка е с тази програма вече. Помагайте понеже е много дразнещо

post-349073-0-04526100-1421328496_thumb.

post-349073-0-37828400-1421328501_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

addblock инсталираш и няма да има реклами,това е добавка към Мозила ,Хром и повечето познати браузъри

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

addblock инсталираш и няма да има реклами,това е добавка към Мозила ,Хром и повечето познати браузъри

Инсталирах я но не ги премахва напално погледни тази снимка която съм качил пак са останали частично не можели изобщо да ги няма

Инсталирах я но не ги премахва напално погледни тази снимка която съм качил пак са останали частично не можели изобщо да ги няма

post-349073-0-96866000-1421328890_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж също,какви добавки и разширения,са се инсталирали в браузъра ти.Разкарай ги всичките и няма да имаш реклами.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да я махнеш и да я инсталираш пак ,пробвай с Мозила ,за Хром добавките са няколко може да не си уцелил подходящата.Аз съм с Мозила и не ми излизат реклами, ползвам ABP.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че си за тук ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някой на chrome   имал ли е този проблем, защо не изчезват на пълно ;(  като я теглих писах  addblock za chrome би трябвало да съм изтеглил правилната но пак остава сиянката на рекламите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някой на chrome   имал ли е този проблем, защо не изчезват на пълно ;(  като я теглих писах  addblock za chrome би трябвало да съм изтеглил правилната но пак остава сиянката на рекламите

Да може и ръчно да спреш рекламата http://prikachi.com/images.php?images/42/7851042M.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

те са блокирани вече но пак се появяват тяхните прочорчета вижте на снимката която сам приложил. Те вече са блокирани но техните рамки се появяват пак аз искам и тях да премахна

post-349073-0-43484700-1421333837_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди всичко послушай съвета на Collins :)))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди всичко послушай съвета на Collins :)))

изтеглих програмата която я пишеше там инсталирах я сканирах и постнах тема както пишеше там,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.