Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, колеги.Частите които използвам са:

Дъно :Gigabyte GA-770TA-UD3

Процесор:TripleCore AMD Athlon II X3 435, 2900 MHz (14.5 x 200)

RAM памет A-Data DDR3 (2x2GB)

Захранване:Seasonic 430W 80% Plus Bronze 

Хард диск:Model ID Hitachi HDS721032CLA362

Колебая се между HD7870 и R7 250X  предназначението на картата е за по-нови игри дори и да вървят на medium не на ultra, но да тръгват !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би ще е по-добре да сложиш R9 250X. Като цяло процесора е стар. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако слагам ще слагам 1 от 2-те 7870 или r7 250x за това питам :) иначе меси все пак :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

7870 е по-добрия вариант, от личен опит ти споделям :) В нета има безкрайно много тестове, които могат да го докажат ако търсиш твърди доводи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HD7870 е около два пъти по-добра,но процесора ще я спъва.Ако си я намерил на добра цена(120-150лв) я взимай,пак по натам ще смениш и процесора.

т

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A ако е 180 с 1 година гаранция ?

Офертата ми се струва добра,но задължително искай тест преди да я купиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок обаче аз дори да искам тест не знам как се тества трябва ли нещо да правя или само да видя дали работи само да я сложа или ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок обаче аз дори да искам тест не знам как се тества трябва ли нещо да правя или само да видя дали работи само да я сложа или ?

Има програми за бенчмарк на видеокарти примерно Unigine_Heaven,3D mark.Пускаш я за 30-на минути,и следиш резултатите и температурата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може малко само помощ с настройките на Heaven Benchmark 4.0 защото си нямам на идея много много как се прави да пробвам програмата на сегашното видео 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като вземеш видеото събирай пари около 400 лева за ново дъно и процесор.Втора ръка няма много смисъл да търсиш,защото най-много да спестиш 70-80 лева.Говоря ти за след 5-6 месеца ако не и повече ако решиш да събираш пари за ъпгрейд.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам също много трудно ли се слага видео карта защото до сега сам си слагал сам само захранването 

По-лесно е от захранването,ръчкаш на слота й,после просто я свързваш за захранването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам също много трудно ли се слага видео карта защото до сега сам си слагал сам само захранването 

Монтажът на видеокарта е много по-лесен, отколкото на захранване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря още веднъж на всички за отделеното време.Взех си HD 7870, сложих я всичко е точно, направих и тест с Heaven Benchmarking 4.0 и резултатът беше такъв file:///D:/Unigine_Heaven_Benchmark_4.0_20150120_1606.html всичко на ултра на макс.Температурата която вдигна беше 50 градуса,но не мръдна повече.Това е от мен за сега. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.