Премини към съдържанието
ozic

Търся приложения за Alcatel One touch mini Idol

Препоръчан отговор

Имам от скоро такъв телефон и почти нищо не му разбирам. Приложенията, които търся ги имам, но не са хубави и търся нещо по-качествено. Търся следните приложения:

- диктофон: примерно си говоря с някой и телефонът е в джоба ми и искам да запиша разговора;

- радио: вграденото радио иска слушалки, за да тръгне, а искам радио, което да тръгва без слушалки;

- програма, която да записва автоматично разговорите ми по телефона: имам вградена, но дава ехо и не се чува отлично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За втората, програма, мога да помогна, ако използвате имате Интернет на телефона:

TuneIn Radio.

За да, не ползвате слушалки (за FM radio), телефона трябва да има вградена антена, 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам от скоро такъв телефон и почти нищо не му разбирам. Приложенията, които търся ги имам, но не са хубави и търся нещо по-качествено. Търся следните приложения:

- диктофон: примерно си говоря с някой и телефонът е в джоба ми и искам да запиша разговора;

- радио: вграденото радио иска слушалки, за да тръгне, а искам радио, което да тръгва без слушалки;

- програма, която да записва автоматично разговорите ми по телефона: имам вградена, но дава ехо и не се чува отлично.

По повод записванията: надявам се знаете че ако не информирате събеседника си то нарушавате закона

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам. Програмите не ми трябват за нещо незаконно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся едно приложение или може да има такава опция, не съм сигурен. Ще се опитам да обясня какво ми трябва.

Телефонът ми има две камери: предна и задна. Когато се обадя на някого по Скайп - включва се предната камера и човекът отсреща ме вижда в реално време.

Телефонът има ли опция или трябва да изтегля приложение, при което пак да ме вижда човекът в реално време, но да се пуска задната камера?

Има едно ВАЖНО условие: човекът, с когото ще проведа видеоразговор, ще стои зад лаптоп. Дори няма значение дали ще можем да говорим. Единствено ми трябва задната камера да е включена, да има връзка в реално време, тоест човекът да вижда всичко, но видеото да се показва на лаптопа, а не на телефона. Със Скайп става, както искаме, но се включва предната камера :(.

Редактирано от ozic (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.