Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Преди около седмица си купих Skoda Octavia на добра цена, но единственият проблем е, че километража не работи.

Може ли да ми кажете какъв е проблемът, ако евентуално знаете? Благодаря ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купил си я за теб, или баща ти си я е купил? Че от профила ти виждам, че си на 15 години? А до колкото знам, още нямаш право да караш автомобил!!!

Имах същия проблем на Галант/а, оказа се, че трябваше да се смени стрелката на километража. Кажи на баща си , ако има време и възможност да го закара в сервиз!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купил си я за теб, или баща ти си я е купил? Че от профила ти виждам, че си на 15 години? А до колкото знам, още нямаш право да караш автомобил!!!

Имах същия проблем на Галант/а, оказа се, че трябваше да се смени стрелката на километража. Кажи на баща си , ако има време и възможност да го закара в сервиз!

За мен е. Благодаря за съвета. Баща ми си има доста коли, аз съм в Швеция и си карам спокойно :) Всичко ме познават, полицията също. Няма от какво да се притеснявам, освен да не направя беля. А аз внимавам доста.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:) Всичко ме познават, полицията също. Няма от какво да се притеснявам, освен да не направя беля. А аз внимавам доста.

:lol6:  От този ти пост, всичко ми се изясни!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Работи ли  светлината за задна скорост ?

Това може да ви изглежда странен въпрос, но сензора за скорост по пътищата и превключвателчето за задна са един до друг и са на един конектор върху скоростната кутия.Това провери първо.

Ако нямаш светлина за задна -значи със сигурност имаш прекъснати кабелчета в конектора и отиваш директно на точка две.

Второто е - лягаш, отваряш капака над скоростната кутия и започваш да търсиш конектор по конектор да търсиш за прекъснати кабели.Там трябва да имаш два -единият черен, другият оранжев, от които излизат много кабели.Търси син и бял със синя ивица - това за скоростомера и виж дали са здрави.ако са - с контактен спрей наръси контактите.

Докато си разглобил долу, не е лошо да свалиш таблото и да провериш отзад, на самото табло как са връзките

Третото - да е изгърмял датчика за скоростта....Почти невъзможно да се случи, но случи ли се - само сервиз, защото е вътре, в скоростната кутия и ремонтът е сериозен.

Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:lol6:  От този ти пост, всичко ми се изясни.

Изяснило ти се е друг път. Хаха смешен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Познавач
      Искам да си купя нова Шкода и се колебая между 220 к.с. и 280 к.с. 4х4 Много ми харесват. Никога не съм карал Шкода, а направиха хубави коли. Все едно Пасат, но много по-евтини. Много голям избор от екстри имат и индивидуална персонализация на екстрите. Дали някой ще ми даде съвет. Примерно колко необходимо ще ми е 4х4 Гледах разни клипчета в мрежата и разликата във вървежа не е особено голяма. 280 к.с. бие 220 но чак на финала в максимална скорост. Много се колебая, а не искам да си купувам дизел заради многото градско каране, което ще убие ДПФа много бързо. Карам и извънградско, но не толкова много. На година въртя по 20 000 км. 
      Дилемата ми е дали си струват парите за разликата 220 към 280 TSI
    • от CaptainJord
      Здравейте, имам следния проблем от 3-4 дена микрофона ми в скайп не работи, на всякъде другаде работи като teamspeak, discord и т.н, но само в скайп не работи. Пробвах да преинсталирам скайп, но пак същия проблем. Да не би да е от настройките някъде по Windowsa с Windows 10 съм. Моля помогнете ми. 
    • от _miracle_
      Здравейте! Имам проблем с Lenovo K5 A6020. Част от дисплея не работи, тази която е от ляво точно накрая по (мисля че) цялата дължина. Тоест където са буквите "А" и "Я" от бг азбука и нагоре.
      Може ли да се оправи от настройките или е за ремонт? Благодаря предварително!
    • от teodor kirilov
      здравейте! имам следния проблем: колоните са свързани с усилвателя точно и всичко е добре, свири нормално. след 5-10 минутки реших да увелича на 50% добре, но когато удари бас, db-децибелите бяха над 100 и колоните изведнъж спряха да работят но това не ми е проблема проблема ми е усилватела на него очевидно му нямаше нищо светеше си но когато го свързах с други колони те не свиреха всичко си беше свързано както трябва не е от захранването нито от кононите, за да съм сигурен пробвах с други колони: ПАК НИЩО! Ако можете да помогнете ще съм благодарен!
    • от mig36b
      Здравейте!
      Преди около седмица лаптопа ми отказа да се включи(при натискане на старт бутона завърта вентилаторите, caps lock бутона мига на интервал от един път, но няма картина и след около 3/4 секунди вентилаторите едвам работят) четох из интернет, че проблема е с процесора но след 30/40 опита, при един от тях след като, слагах и махах батерията лаптопа светна и заработи нормално. След няколко дни обаче след като го бях изключил запонча пак по същия начин. Опитах да слагам батерията да го пускам с нея, без нея, но от два дена не иска да се включи. Няма никакви звукови сигнали. Отворих го и проверих и почистих всичко. С просто око всичко изглежда наред. Пробвах да го пускам след като съм го оставил да загрее и след като е стоял цяла нощ просто включен в контакта, докато е студен... нищо не помогна този път. Имате ли някакви идеи как да се опитам да оправя нещата?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.