Премини към съдържанието
Spas Vidolov

Проблем с нормалното отваряне на някои сайтове...

Препоръчан отговор

Някои сайтове се отварят на компютъра ми както този в скрийншот.Странното е че повечето от тези сайтове не се отварят добре и във телефона ми когато използвам интернет през WI FI мрежата ми,когато съм с мобилен или от прикачен към друга безжична мрежа нямам проблем.Предполагам,че има нещо общо с рутера(WEC701 - C4W-това е единствения надпис по него),но идея нямам от този тип техника.Използвам Windows 7 OS,друг популярен сайт в който имам преблемно влизане е фейсбук,там или го отваря както този от картинката или по нормален начин,но без да се виждат снимки.

post-346306-0-80118800-1421353696_thumb.

Редактирано от Spas Vidolov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почистете си кеша на браузера . Тестваите с опера или мозила ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои сайтове се отварят на компютъра ми както този в скрийншот.Странното е че повечето от тези сайтове не се отварят добре и във телефона ми когато използвам интернет през WI FI мрежата ми,когато съм с мобилен или от прикачен към друга безжична мрежа нямам проблем.Предполагам,че има нещо общо с рутера(WEC701 - C4W-това е единствения надпис по него),но идея нямам от този тип техника.Използвам Windows 7 OS,друг популярен сайт в който имам преблемно влизане е фейсбук,там или го отваря както този от картинката или по нормален начин,но без да се виждат снимки.

Истеглете това и пробвайте http://www.softpedia.com/get/Security/Secure-cleaning/Temp-File-Cleaner.shtml#download

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам дори представа каква е тази програма -    Ad Muncher,иначе проблема е с всички браузъри.

Редактирано от Spas Vidolov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам дори представа каква е тази програма -    Ad Muncher,иначе проблема е с всички браузъри.

Отвори старт менюто и напиши cmd.

Ще се появи командният прозорец. Със десен бутон върху него и избери "Изпълни като администратор"

Вътре постави следната команда:

ipconfig /flushdns

Натисни Enter. Рестартирай.

Провери дали има промяна.

Редактирано от ba4o_kiro64 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам ,дали въпросът ми е за тук,за което предварително се извинявам.

Правя опити да влезна с Мозила,която инсталирах преди малко, в сайт за имоти.Самата карта на кварталите не ми я отваря,а ми изписва,че нямам приставка.Хубаво,ама да ми беше изписало коя точно приставка ми трябва.Не съм в час и ми трябва помощ.

Та въпросът ми е каква приставка ми трябва ,за да мога да си отварям въпросната карта?Става въпрос за лаптоп.На настолния ми компютър нямам проблеми и не е инсталирано нищо друго,но тук ми прави проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правя опити да влезна с Мозила,която инсталирах преди малко, в сайт за имоти.Самата карта на кварталите не ми я отваря,а ми изписва,че нямам приставка.Хубаво,ама да ми беше изписало коя точно приставка ми трябва.Не съм в час и ми трябва помощ.

Та въпросът ми е каква приставка ми трябва ,за да мога да си отварям въпросната карта?Става въпрос за лаптоп.На настолния ми компютър нямам проблеми и не е инсталирано нищо друго,но тук ми прави проблем.

Нали се сещаш, че браузър плъгини бол. Дай линк към сайтът, който ти прави проблем, за да можем да ти кажем със сигурност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ползвам Firefox, но според мен ти трябва инсталиран Adobe Flash Player: flashplayer.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

виж в инструменти->добавки->приставки дали ти е активиран shockwave flash,за всеки случай изтрий бисквитките за този сайт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тествай с интернет екслпорер при мене лятят сайтовете Определено за картата ще ти трябва флаш :)

Редактирано от adersa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ще пробвам,благодаря!

виж в инструменти->добавки->приставки дали ти е активиран shockwave flash,за всеки случай изтрий бисквитките за този сайт.

Тествай с интернет екслпорер при мене лятят сайтовете Определено за картата ще ти трябва флаш :)

Пробвах с него,но не стана и за това инсталирах мозила,като мислех,че проблема е в браузъра.

Редактирано от nikineli (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.