Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден  , вече бях пуснал една такава тема за това ще приема критики и коментари спрямо мен . А сега към проблема , преинсталираха ми компютъра защото драйверите на видео картата не искаха да се трият , изтеглих си wolfenstain the new order и при стартиране ми поиска файл XINPUT3_1.DLL  и за да се улесня и да не ги тегля един по един , направо изтеглих дирекс който аз знам че е като пакет който включва всички тези файлове  той беше дирекс 9 ,с windows 7 64 bit . video card ati radeon r7 260x , 8 gb ram  . Поиграх към 3-5 часа нямах проблем , но по късно пак се рестартира два пъти и после вече почна син екран . Ще съм ви благодарен за помоща. Извинявам се отново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поради каква причина пускате втора тема със същия проблем? Ето линк към старата тема. Сменил съм и малко заглавието, за да е ясно за какво става на въпрос

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.