Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги! 

Искам да ви попитам как да реша един мой проблем свързан е със моя Windows Xp.Компа ми върви много бавно от месеци нямам възможност да го преинсталирам  и искам да върна времето на компа назад със 3 месеца .Но проблема е ,че когато влезна в Start\All Programs\Accesories\Systeam Tools\Systeam restore и стартирам   правя  си точка както пише в тази вградена програма на windowsa  описвам я но после в календара  за избиране на по ранна дата не ми дава да избирам друга дата освен днешната .Моля помогнете ми или ми кажете име на някоя друга програма която върши същото действие .Искам да върна компа си с 3 месеца назад .               Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точка за въстановяване на системата е само една-щом си я променил,запаметила е нея!!!
Дефрегматирай диска,почисти с CCCleaner,провери за повредени сектори на HDiska....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря но искам да върна компа назад не само за това че е бавен има и други лични причини някаква програмка която връща времето търся.

Как да изтрия тая точка дето е запаметила и да върна старата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

%SystemRoot%\system32\restore\rstrui.exe        намери този фаил в компютъра и пробвай

Редактирано от invinoveritas (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С възтановяване на системата едва ли ще оправите нещата. Систимата прави определен брой записи във времето и ако не сте зедели предварително точка, то не можете да върнете до свободноизбрана от вас. Машината явно е за преинсталация. Ако сте пипнали и гадинки е възможно те също да са нанесли щети!

Дефрагментирайте дисковете! 

Направете проверка за вируси!

Минете един път с CCleaner!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря но датите не са ми тъмни а бледи и не мога да ги цъкам.Мога само днешната дата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не можеш да върнеш назад при положение, че нямаш запаметена точка. Това е положението. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А с друга програма все пак компа всеки ден запаметява пример:ако след изключването му не запаметяваше сега няма ше да имам никакви програми и игри на компа ;) тези сейфове трябва да отиват някъде и може би с някоя програма може би могат да се намерят. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако търсиш нещо конкретно го потърси в My computer с лупата,а ако си ги изтрил с програма за изтрити файлове.

Редактирано от invinoveritas (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А с друга програма все пак компа всеки ден запаметява пример:ако след изключването му не запаметяваше сега няма ше да имам никакви програми и игри на компа ;) тези сейфове трябва да отиват някъде и може би с някоя програма може би могат да се намерят. 

-Добър ден искам едно кило сирене

-Не продаваме сирене

-Нищо аз искам едно кило

-Ама ние нямаме сирене

-Неможе да нямате... мандраджията каза че ви познава, значи трябва да имате сирене...

Колега, няма как да върнеш системата към предишна, НЕСЪЩЕСТВУВАЩА точка!

Редактирано от TheSeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Obscurity
      Привет
      Искам да си купя някаква аудио система основно ще я ползвам за слушане на музика
      За в момента съм се прицелил във 
      https://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/oneconcept/vertical-90-p268314871/
      https://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/oneconcept/v-15-bt-p337488666/
      https://www.pazaruvaj.com/aktivni-koloni-c4060/edifier/r1280db-2-0-p370574491/?sgst=1
      На първо място това което бих искал е по качествен звук,дали edifier 1280db би изкарал по качесвено звучене от другите които пък имат екстри като фм радио аларма.ккак са oneconcept със баса тази марка от скоро я научих и нз нищо за тях
      Основно за източник на сигнала ще ползвам таблет или смартфон няма да ги връзвам за комп кое би било по доброт.
    • от miromixailov
      Здравейте, днес за първи път от много години реших да си вържа аудио системата към компютъра.
      И забелязах че не мога да настроя каналите да работят 5.1
      Някой има ли идея защо, и как мога да добавя други канали за да работи аудио системата ми с всички говорители.
      Благодаря

• от Димитър Иванов
      Здравейте !
      Въпроса ми е следният:
      Как мога да си въстановя изгубената информация от втория дял след преинсталация ? 

• от Иванов27
      Здравейте, извинявам се за глупавия въпрос предварително! Искам да си закупя аудио систама, но неразбирам абсолютно нищо от тази сфера и затова не мисля да се впускам в излишни размисли и страсти. Просто искам мнения, на хора по компетентни от мен в тази област и да отивам, и да купувам.
      Харесват ми като дизайн онези по-висосите колони, които са по 4 броя, мисля че се нарича домашно кино. Искам да попитам, могат ли тези колони да се използват за слушане на висоса музика или се използват главно за филми, както е упоменато в имато им.
      Харесва ми дизайна, но не държа да са точно такива, като цяло няма значение много от вида просто искам да се чуват добре и доста силно.
      Като пари не мисля да давам много и мисля да отделя около 300-400лв. 
      Знам, че има много такива теми, но както казах, просто не ми се занимава с изледователска дейност и каквото ми предложите просто ще го купя.
      Ппс: Знам, че за тази цена не може да се очаква много, но все пак би трябвало да има някоя прилична система
      Забравих да спимена, ще ми трябва за апартамент, по-точно за стая около 20 и нещо квадрата..
    • от Debini
      How Recover Deleted iMessages from iPhone devices. Do you know that more, tell me, please? Thanks in advance.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.