Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Става въпрос за един проблем, който ме измъчва отдавана и реших да попитам и вас.. Като почна някоя игра(FIFA 15 DEMO, FIFA WORLD, FOOTBALL MANAGAER 2015) ми забива постоянно за 1-2 сек. после пак и просто не се търпи.Ето и характеристиките на лаптопа ми: видеокартата е NVIDIA GEFORCE GT 540M 2 GB,с WIN 7 съм, INTEl CORE i5,RAM: 8 GB,HDD:500 GB. Направил съм настройките в NVDIA control panel както е показано в снимката. Благодаря предварително и извинете ако не съм пуснал темата в правилния раздел.

post-308115-0-48163700-1421425448_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

играта спира да работи или при играене РС-то спира работа за 1-2 сек и после пак продължава ?

при първия случай: проблем със играта (проблем с .ехе файла, може дори да е файл който липсва в директорията на играта)

при втори случай: може да е от драйвери / програми натоварващи процесора на максимум (вирус, или не стабилна програма)

аз виждах такива проблеми с РС-то ми при липса на чипсет драйвери, след инсталирането им вс се оправяше

може да е от вируси, забавя процесора и така води до спирането на игрите на моменти при геймплей

препоръчвам да гледаш някакъв  "patch" за играта ( имах проблем с FPS на  Test Drive U и след като си изтеглих най-новия пач всичко се оправи)

може да е и от липса на дефрагмениране на харддиска също

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.