Премини към съдържанието
hrdb

Съвет за избор на механична клавиатура.

Препоръчан отговор

Бях си харесал на cooler master ultimate с червена подсветка, но вече не я намирам никъде. Трябва задължително да свети в червено. Не искам да е много шумна, нито много тиха. Да не дразни човек, който спи в стаята. Друга която харесах е bloody. Не е шумна и свети в червено, обаче марката ми се струва все още нова, макар че вече 2 години ползвам тяхна мишка, но си мисля, че за тези пари трябва да има нещо по-качествено. Бюджета ми е 200 лева, не мога да отделя повече освен ако наистина не си заслужава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Thermaltake напоследък получават не лоши оценки за периферията си. Bloody са подразделение на А4, които не са никак лоша компания. Ако не държиш на механиката, Cooler Master имат Devastator в червено и Octane със сменяеми 7 цвята.

Не си без избор, но имам въпрос: защо даваш 200лв за клавиатура, при положение, че клавиатура за 60-80лв ще свърши 1 към 1 същата работа? Просто не разбирам манията по механичните клавиатури.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... Просто не разбирам манията по механичните клавиатури.

Казваш няма логика да се ползва клавиатура с механични бутони?А каква е логиката на разни мигащи джуджавки като коледни елхи.

Сещам се за едно момче което търсеше 120мм вентилатор задължително червен,на въпроса защо ми отговори,че компютъра бил проектиран да работи с такъв........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Решил съм да е механична. Проблема е, че не намирам такива, които светят в червено (трябва ми такава за да си пасва с мишката и слушалките). Говорих с ozone и ми казаха, че към края на месеца ще заредят на кулър мастър нови продукти. Надявам се да донесат тази - http://gaming.coolermaster.com/en/products/keyboards/trigger/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mad Catz V.7 Gaming Keyboard с подарък чаша друга много хубава клавиатура е тая  ама не ти свети червено ROCCAT Ryos MK, MX Black

ето ти и още една  да има за цвят :)CM Storm Quick Fire TK Red суичове

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казваш няма логика да се ползва клавиатура с механични бутони?А каква е логиката на разни мигащи джуджавки като коледни елхи.

Точно това е и моят въпрос... Ако идеята е само за светлината, има клавиатури и по 50лв с подсветка...

Ето например Ozone Blade - не е механична клавиатура, но има червена подсветка с макро клавиши, с профили, с режими на светлината и т.н. екстри, без да е 200лв.  Друг вариант е моята цел за евентуална периферия, като ми останат 90лв - CM Storm Octane - комбо клавиатура и мишка с мултимедийни бутони, 7 цвята и няколко режима на подсветката и т.н. и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казах, че искам да е механична, не ме питайте защо така съм решил. Тази mad catz ми харесва, ама не е механична.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях си харесал на cooler master ultimate с червена подсветка, но вече не я намирам никъде. Трябва задължително да свети в червено. Не искам да е много шумна, нито много тиха. Да не дразни човек, който спи в стаята. Друга която харесах е bloody. Не е шумна и свети в червено, обаче марката ми се струва все още нова, макар че вече 2 години ползвам тяхна мишка, но си мисля, че за тези пари трябва да има нещо по-качествено. Бюджета ми е 200 лева, не мога да отделя повече освен ако наистина не си заслужава.

Ми това и е чара. Няма как да е тиха. Инак усещането да работиш с такава клавиатура е несравнимо. По-удобна, по-издръжлива, по-малко натоварва пръстите(нужно е привикване за известно време). Конкретно предложение няма да дам, защото е най-добре да си избереш сам, но хвърли едно око на продуктите на SteelSeries и Max.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито,за механична клавиатура не изглежда ли даже "евтино" аз съм виждал над 260 лева...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дойде и съм много доволен! Иначе има и за по 500 лева механични, но на мен и това ми върши работа. Вече гейминг сетъпа ми е готов !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой ще ме светне ли каква е идеята на тия клавиатури?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.