Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Приятели ще си купувам лаптоп в скоро време и ще съм благодарен ако ми предложите някой, в границата от 1800 - 2000 лева, с добро охлаждане i7 процесор, nvidia gtx видео, фулл HD матов дисплей, и ако може и малко ссд памет да има ще е като бонус, за игри и доста сърфиране в нета ще го ползвам, но много ми е важно да е с добро охлаждане, защото преди на сони вайото нямаше проблеми, но го спряха от производство идиотите и сега се чудя какво да си купя.

Та си купих едно леново идия пад, г570 i5 процесор с карта на ати и нито видео картата беше свястна, а и постоянно ми грееше машинката. Не знам как ме държа 2 години по чудо, накрая не издържах и го продадох, че вентилатора постоянно се задръстваше и шумеше на всичкото отгоре. Чувал съм, че тези АСУС геймърската серия не са лоши, но не съм ги ползвал, очаквам вие да предложите нещо с добро охлаждане, което отговаря на горните ми критерии.

Благодаря предварително :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купи си нормален компютър, за тези пари. С лаптоп, всичко е компромис.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купи си нормален компютър, за тези пари. С лаптоп, всичко е компромис.

Знам, но се налага да го пренасям и то като се замисля честичко, местоположението ми не е винаги едно и също така да го кажа...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купи си един лаптоп за 800 лева и компютър за 1200 с монитор и се кефи.Лаптопа не е нито за игри,нито може да се опъне на компютър за 800 лева дори,лаптоп за 2800 лева е равен на компютър за 1500 и монитор за 200...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсиш лаптоп със Intel процесор завършващ накрая със буквичката U + вградена видео карта, външна не ти трябва.

Сега видях бюджета, за тези пари се взима много добър компютър със перфектен монитор.

Подкрепям предложението на Monicho

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко се бъгна,бях направил конфигурация..

Редактирано от monicho (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само като по-страничен коментар. Имам  MSI cx600 от 2009 (Core 2 Duo , 512 AMD HD4330 , 4 GB Ram SATA 500 GB) та тази машина съм я подлагал на какви ли не мъчения от сорта на удари , разглабяне(основно) , прегряване (пускал съм програми игри и какво ли не което не е било предназначено за този лаптоп - системно ) , претоварване , сега сме 2015 (вие си сметнете колко време е ползван) . Все още (чукам на дърво) работи и си действам на него в момента . Матрицата е махната (сега е само   тяло ) защото я сцепих работя на външен ЛСД монитор. В момента съм го дал по кротко и не го натоварвам, ядрата на процесора работят на около 80-90 градуса в момента. За тия години не съм сменял нищо по лаптопа и като изкл. матрицата (която аз строших) съм нямал хард. проблеми

Та идеята на това дето го изписах е че ако си късметлия(или лаптопа е качествено изработен) може да те издържи доста годинки , незнам дали извадих късмет или просто лаптопа беше по качествен .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопите в неговия бюджет не стават за игри, но примерно този ще свърши работа. 

MSI GS60

Просто споделям, тъй като "геймърски" лаптопи има в действителност, които вършат добра работа. Нормално, не като настолните компютри, но все пак. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ее с това МСИ за над 4 бона ме преби, по-добре да си взема епъл или дори дел ейлиен :D. Иначе и аз днес го видях този асус г771, но за 1867 лева само че без двд записвачка, но този асус г771 искам да попитам има ли тая технология ice cool , за която ми разправяше един приятел или тя е за по-скъпите, щото не разбирам от асуси много ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопите в неговия бюджет не стават за игри, но примерно този ще свърши работа. 

MSI GS60

Просто споделям, тъй като "геймърски" лаптопи има в действителност, които вършат добра работа. Нормално, не като настолните компютри, но все пак. 

Този модел е пълен боклук... 1,96кг с 4-ядрен процесор и мощна видеокарта и с някакви миниатюрни вентилаторчета!

Може да е с хубав дизайн и да има добър вид, но това няма да издържи и до гаранцията...

Asus ROG-а с 980M и евтин и с далеч по-добро охлаждане...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://laptop.bg/laptops-hp-250_G3-hp_250_g3_G6V77EA

И конфигурация :

GB H81M-S1 / 1150
I5-4460 /3.2G/6MB/BOX/LGA1150
2X4G DDR3 1600 GEIL DRAGON
1T SG SATA 6G/7200/64 /3Y WARR
SAPPHIRE R9 280 3G GD5 OC W/BO
EVGA 500W Bronze 100-B1-0500-KR
SHARKOON VG4-W ATX MIDI TOWER
24 Acer G246HYLbmjj Full HD IPS 6ms

Обща стойност - 1 532.85 лв. с ДДС

Конфигурацията е малко по-слаба от ROG с 970M,тъй като е 970М да знаеш,че е около 25 процента послаба от 970 без М,тоест отиваме някъде при 280X,която е GTX 770 по производителност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички,понеже и аз ще си купувам нов лаптоп реших да пиша за да може по-знаещи и можещи от мен да ми помогнат със съвет.Както колегата и аз търся лаптоп с подобни изисквания и бюджет затова няма да отварям нова тема и ще пиша тука.Лаптопа ще се ползва за всичко,включително игри.Moba и mmorpg най-вече но не само.Насочил съм се към Asus Rog бюджета е около 2 000 +/- 200.Въпроса ми i5 или i7 понеже разбрах че охлаждането е проблем при геймарските лаптопи и ако избера i5 нямали да е малко и ще мога ли да играя последните игри примерно след 2-3 години дори на ниски настройки?Другият ми въпрос е с операционната система понеже идват без такава,а не ми се дават допълнително 200-300 лева,но чух лоши неща за пиратските версии и не знам дали си заслужава да дам 2к за лаптоп и да го пре*ба с извинение заради икономии?Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички,понеже и аз ще си купувам нов лаптоп реших да пиша за да може по-знаещи и можещи от мен да ми помогнат със съвет.Както колегата и аз търся лаптоп с подобни изисквания и бюджет затова няма да отварям нова тема и ще пиша тука.Лаптопа ще се ползва за всичко,включително игри.Moba и mmorpg най-вече но не само.Насочил съм се към Asus Rog бюджета е около 2 000 +/- 200.Въпроса ми i5 или i7 понеже разбрах че охлаждането е проблем при геймарските лаптопи и ако избера i5 нямали да е малко и ще мога ли да играя последните игри примерно след 2-3 години дори на ниски настройки?Другият ми въпрос е с операционната система понеже идват без такава,а не ми се дават допълнително 200-300 лева,но чух лоши неща за пиратските версии и не знам дали си заслужава да дам 2к за лаптоп и да го пре*ба с извинение заради икономии?Благодаря предварително.

Купи си компютър,производителността на тези "рога" е равна на машина за 800 лева с монитор за 200,че този монитор от 200 лева ще е и с 5 инча по-голям.Геймърски лаптопи няма за мен...Всичките рога с GTX 860M са пълна скръб,тази 860М се мъчи на Bf4 на ултра да подкара,ти ми говориш за MMORPG-та,които ще вървят перфектно на компа за 800 лева,а на лаптопа с 15 инчов монитор ще му трепериш на 80-те градуса на процесора,ще се взираш на малкия монитор...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е добре какъв е този компютър за 800 лева на мене в технополис  ми показаха някакъв за 1800 със i5..Щяло да ми излезе по евтино сам ако си го сглобя е да ама не разбирам толкова..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажете с или без операционна система?Според вас заслужава ли си 200 лева и може ли някой да ми инсталира оригинална срещу заплащане например?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... оригинална срещу заплащане например?

А вие не можете ли да сложите диска, който ще си купите и да следвате инструкциите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А вие не можете ли да сложите диска, който ще си купите и да следвате инструкциите?

Това питам заслужава ли си да давам 250 300 лева за оригинална версия или да отида да ми сложат за 50 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко, което ще ти инсталират за цена, под себестойността на лиценза, ще е 100% пиратска версия...

Същото, може да ти го направи някой близък твой познат безплатно или с/у една ледено студена бира!

А и от сервиза, стига, че ще ти вземат, както казваш 50лв. и то за пиратски WIndows, а и ще ти искат още пари и за инсталирането на дравърите...

Моят съвет! Ако ще си купувате лаптоп за офис приложения и мултимедия и няма да се ползва като работен, въобще не Ви трябва лиценз. Windows... Един лаптоп с такъв Windows е средно с около 200лв. по-скъп, а тези пари е по-добре да бъдат инвестирани в по надеждна и здрава машина! 

Редактирано от stzbg (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сервизните майстори се правят на тарикати че техния windows на неговата машина е с лиценз както и програмите които ползва . Така че много не им вярвайте и да е лицезен половината мазня ще я оставят и другия месец пак на ремонти като колата ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е добре какъв е този компютър за 800 лева на мене в технополис  ми показаха някакъв за 1800 със i5..Щяло да ми излезе по евтино сам ако си го сглобя е да ама не разбирам толкова..

Попринцип тоя i5 е четириядрен а мобилния двуядрен както и десктопния е с по висока честота, а и тия от технполис не ги гледай, с 1800 лева ква машина може да си вземеш.

За игри само десктоп, моя "геймърски" y50 като гледам филм на зарядно мода да си изпържа кюфтетата и да си топля рyцете през охлаждането :D

Редактирано от Виктор Руменов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.