Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Казаха ми че този сайт е пълен с хакери, които си знаят работата та искам да питам може ли да се сдобия с майнкрафт гифт код безплатно с някакакъв генератор или въобще с премиум акаунт с който да играя самя аз.. Благодаря Предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хахахахааах  :D Никой няма да ти даде нещо, което струва пари безплатно и то не примерно 5-10лв, а е над 30лв  ;)  Единственият безплатен начин е да го спечелиш от giveaway-ове  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Казаха ми че този сайт е пълен с хакери, които си знаят работата та искам да питам може ли да се сдобия с майнкрафт гифт код безплатно с някакакъв генератор или въобще с премиум акаунт с който да играя самя аз.. Благодаря Предварително

Очакваш че ще ти дадем ето така без пари??

Това е все едно да теглиш Minecraft от Zamunda ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В тоя сайт е пълно с подземни тролове,които се опитват да те оплашат като ти кажат,че ще ти спрат интернета,които са надъхани пред компа много здраво и имат его бууст до небето,оправи ми настроението направо  :D  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"- Какво ядете там, круша ли? Браво! Я да видим, тъй както съм легнал, мога ли изяде една круша. Благодарим! Отде ги взимате вий тези неща?

- Купуваме ги - отговаря едва сдържано един от нас.

- Тъй ли? Браво! - одобрява той с пълни от сочната круша уста. - Аз обичам круши."

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.