Премини към съдържанието
PaLMaL

Неизтриваема програма

Препоръчан отговор

Здравейте , преди време докато съм инсталирал нещо , случайно съм инсталирал и някаква програма "search protect" , а попринцип винаги гледам кое и какво се инсталира.Та търсих я навсякъде из целия компютър , но никъде и няма директориите.Като цъкам на нея , нищо не става.Как да я премахна ? Не , че пречи , но ме дразни.

7855616W.png

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , преди време докато съм инсталирал нещо , случайно съм инсталирал и някаква програма "search protect" , а попринцип винаги гледам кое и какво се инсталира.Та търсих я навсякъде из целия компютър , но никъде и няма директориите.Като цъкам на нея , нищо не става.Как да я премахна ? Не , че пречи , но ме дразни.

7855616W.png

Ако е заключен процеса, опитай да я изтриеш с Unlocker 1.9.2  А ако е при програмите, деинсталирай я с http://www.geekuninstaller.com/download

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук  има статия, в която е описано как да го премахнеш. На английски е, но има картинки, и мисля, че става ясно.

За всеки случай можеш да минеш и през антивирусния отдел. Защото това си е зараза, не просто някаква програма, инсталирала се по случайност.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Unlocker би трябвало да помогне в случая

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах и по 3-те начина , но без успех.Благодаря все пак , така или иначе ще преинсталирам скоро време.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е вирус..............аз лепнах оня ден такова .Да посети раздела за премахване на гадинки!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай така. Аз скоро пробвах подобен метод за webssearch и работи перфектно. Само обърни внимание на последната част къде точно в регистрите се е загнездила гадинката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.