Премини към съдържанието
bavarski

Помощ с CAT B15Q Android v4.4 Kitkat приложения

Препоръчан отговор

Здравейте от няколко дни притежавам въпросния телефон, преди това имах телефон с Андроид но много по-стара версия (сони хперия ц1505) където всичко е доста по-различно. Телефона го избах единствено заради това че е ИП67, което е нужно за работата която работя. Обаче срещнах няколко проблема - работя в шумна среда, а телефона звъни доста слабо и може да не го чуя (а ми е много важно да отговарям на всяко обаждане) четох за приложения усилващи звука на звънене, има ли наистина такива и може ли да ми препоръчате някое?

Не мога да си сменя мелодията на звънене освен зададените от телефона рингтонове, не съм някой маниак да си слагам последния чалга хит, просто искам мелодия която ми е позната и няма да се случи да звъни без да се усетя че е моя телефон. Истелгих някакъв рингтон от интернет, но не ми дава никакви опции единсвено да го пусна?

Телефона има светкавица която може да се ползва като фенерче, пак ли трябва да изтегля приложение?

Съжалявам ако въпросите ми са много глупави, но съм нов в света на Андроид и ще съм ви благодарен ако ударите едно рамо да влезна във правилни води.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За рингтона, отиваш в медиа плаъера, избираш песента която искаш, задържаш пръст върху нея, и знаеш коя опция.

Използване на цветкавицата като фенерче - в google play пишеш flashlight и си дърпаш каквото ти хареса. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за бързия отговор.

Със смяната на мелодията на звънене се справих, било лесно :)

Оказа се че телефона си ползва светкавицата на камерата за фенерче без допълнителни приложения, явно не бях нацелил правилния бутон за това.  (хубаво щеше да е да има книжка с упътване към телефона, то има мнго нищо не пише)

Остава някой да даде съвет възможно ли е да се увеличи малко силата на звънене и ако е възможно как. (сега като си сложиш другамелодия, а не стандартните от телефона започна да звъни малко по-силно, явно мелодиите от телефона просто свирят слабо)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай за звънене да използваш звук на стар аналогов телефон.

Има такива файлове - Old phone, Classic phone. Нещо такова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.