Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, на скоро си преинсталирах компютъра и нямах проблеми със не инсталирани драйвери.Обаче одеве влязох в device manager-а и видях че има един с питанка и нито иска да се ъпдейтне нито да се премахне, пак излиза.Дори не знам за кое устройство се ползва за да инсталирам нужния драйвер.Опитах чрез проверка за грешки от уиндоуса сам да я намери и оправи ,намира я но не я оправя и не знам какво е.До сега не ми е давало грешка уиндоуса освен снощи и тя беше за windows exploer че е спреял да работи и един вид екрана се скри и пак се показа и това беше но дали това е предизвикало грешката в драйвера не знам.Не съм ползвал никакви специални програми за чистене и така нататъка. Някой да има представа какво е и как да го оправя.

viu1421524770q.jpg

Редактирано от ivsnara2 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, на скоро си преинсталирах компютъра и нямах проблеми със не инсталирани драйвери.Обаче одеве влязох в device manager-а и видях че има един с питанка и нито иска да се ъпдейтне нито да се премахне, пак излиза.Дори не знам за кое устройство се ползва за да инсталирам нужния драйвер.Опитах чрез проверка за грешки от уиндоуса сам да я намери и оправи ,намира я но не я оправя и не знам какво е.До сега не ми е давало грешка уиндоуса освен снощи и тя беше за windows exploer че е спреял да работи и един вид екрана се скри и пак се показа и това беше но дали това е предизвикало грешката в драйвера не знам.Не съм ползвал никакви специални програми за чистене и така нататъка. Някой да има представа какво е и как да го оправя.

viu1421524770q.jpg

Виж на детайли/Details-taba/ да се види за какво/какъв драйвър се търси!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай на Details  и после Hardware ids .Като копираш това  и го плеснеш във Google   ще разбереш и какъв драйвер ти трябва

hardware5-2.jpg

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е РЕШЕН!!! Оказа се че липсващият драйвер е бил за ИРД инфраред.Понеже имам дистанционно на самият лаптоп и е бил нужен драйвер за да работи.По начина по който каза по горе " AlkatrazBG " разбрах какъв драйвер ми е необходим.

Редактирано от ivsnara2 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от asdfj
      Здравейте.
      Имам проблем със споделянето на интернет от лан кабел.Използвам програмата Connectify Hotspot 2018 при който ми изписва Wifi adapter driver not support AP mode.Моля за помощ как да го оправя.Тъй наречения драйвер microsoft virtual wifi miniport adapter липсва от лаптопа.Марката му е Lenovo thinkpad z60t.Имам друг Lenovo g50 на който няма проблем със споделянето на мрежата.Ако е възможно без този драйвер да мога да споделя интернет на други устройства в стаята,Благодаря предварително!

• от Павел Кирилов
      Моля ако някой знае как да оправя този проблем да напише коментар под тази публикация

• от vos7ro
      Здравейте колеги!
      За първи път пиша тук, търсих информация относно проблемът ми във форума , уви не открих за това отварям нова тема!
      Имам лап топ Асус ОС Windows 8.1 (предполагам има значение) 
      Вече цял ден рестартирам компютъра отново и отново..защо!?
      Излизам по задачи-> щерка ми набарва компютъра с мишката(на 2г. е) , майка и докато я възпре не се знае какво е ставало. Жената затваря капака на ПЦ....
      Прибирам се...
      Със стартирането на ПЦ - и отваряне на главния десктоп - доло ТАСКБАР лентата е блокаж от всякъде, не мога да кликам върху нея нито с левия , нито с десния бутон на мишката,при всеки опит се чува един характерен звук за ОС и това е ..
      Също така ниско долу в него мига непрекъснато иконка ЩИТ, но и нея не мога да натисна...
      Прикачам снимка ... ПОМАГАЙТЕ моля ви... 

• от Luna [N.L.R]
      Инсталирах си Windows 2000 Profesional SP4 но няма интернет на него...
      Влязох в Device Manager и ми казва че Ethernet Controller не работи и че не е бил инсталиран.. предполагам ми иска драйвер за това?
      Как да пусна интернет на Windows 2000 PROFESIONAL SP4?
      Имам компютър DELUX, HDD 500 GB, CPU Intel Celeron 2.60 GHz 2 core, 4 GB RAM.
      На vivacom модем съм...

• от Luchezar Ivanov
      Здравейте.
      При преинсталация (windows 8.1) на лаптопа Acer Aspire E5-573g-33DQ имам проблем с драйвера за Wi-fi. Инсталирах драйверите от инсталационния диск на лаптопа и не мога да се свържа с wi-fi. Рових из нета и инсталирах драйвери, включително и тези oт сайта на Acer, но пак не става. Преди бях с windows 7, който не се поддържа от драйверите и тези от сайта на Acer пак не станаха. След доста ровене успях да намеря драйвер за wifi, но мислех, че с win8.1 няма да има проблеми, а сега не откривам драйвера, с който бях преди. Качил съм скрийншот с драйверите, които съм пробвал.
      Благодаря предварително
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.