Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ето го и проблема.Този рутер си го бях взел преди година .Интернета ми е на близоо и рутера е купен от там.Още когато си бях взел рутера,си го настройх.Ползвах го около година и нямаше никакъв проблем.Но преди една седмица реших че съседа ми точи интернета.И затова ресетнах рутера и му сложих нови настройки.И от тогава имам проблем с безжичният интернет.Когато се опитам да го свържа към телефона ми дава удостоверяване получаване ип адрес свързан ползвам интернета от телефона около 5 мин и след това изцяло изчезва от менюто за ви-фи.И тъка на таблета и на телефона и на др таблет.Моля помогнете.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето го и проблема.Този рутер си го бях взел преди година .Интернета ми е на близоо и рутера е купен от там.Още когато си бях взел рутера,си го настройх.Ползвах го около година и нямаше никакъв проблем.Но преди една седмица реших че съседа ми точи интернета.И затова ресетнах рутера и му сложих нови настройки.И от тогава имам проблем с безжичният интернет.Когато се опитам да го свържа към телефона ми дава удостоверяване получаване ип адрес свързан ползвам интернета от телефона около 5 мин и след това изцяло изчезва от менюто за ви-фи.И тъка на таблета и на телефона и на др таблет.Моля помогнете.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Като начало пробвайте със смяна на канала на безжичната мрежа. СЛед това променете методите на кодиране. И изтрийте стария запис за тази мрежа от телефона

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

записите ги изтривам винаги и пак тъка.А колко до смяна на канала.Не знам как се прави.И какво означава да сменя методите на кодиране 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

записите ги изтривам винаги и пак тъка.А колко до смяна на канала.Не знам как се прави.И какво означава да сменя методите на кодиране 

От уеб интерфейса на маршрутизатора, и проверете също какво е излъчването - дали не е G mode (трябва да бъде N)

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В уеб интерфейса за конфигуриране на машрутизатора, безжична мрежа имате възможност за избор на канал. Обикновено е на Auto. За криптирането - имате нещо от рода на WPA2, WPA

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

всъщност без да искам съм го оправил.Ровичках се из настройките и след малко като видя хвсичко си работи но има една уловка няма парола на вифито

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

всъщност без да искам съм го оправил.Ровичках се из настройките и след малко като видя хвсичко си работи но има една уловка няма парола на вифито

Сложете парола. Така всеки ще може да ползва връзката ви

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Отваряте браузър и пишете 192.168.1.1 иска ви user i pass на 2те задавате admin влизате в настройките на рутера и вижте снимката какво съм избрал показвам ви защото съм със същия рутер

3QxooWL.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да питам нещо което не е по тази тема,но не искам да отварям нова.Възможно ли е процесора на компютъра с течение на времето да се износва и да започне да забива?Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да питам нещо което не е по тази тема,но не искам да отварям нова.Възможно ли е процесора на компютъра с течение на времето да се износва и да започне да забива?Благодаря предварително!

Пуснете нова тема в подходящия раздел!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.