Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам запитване към повече ,които разбират тук към сферата на смартфоните искам да си закупя телефон във ракмите на 400 лева, интересуваме може ли да ми предложите някой качествени телефони, които мислите за вас ,че са добри за парите си, които ще дам целта ми е телефона да не забива от малките приложения, които се използват всекидневно и ще ми върши работа за браузване и социалните мрежи, Facebook, Skype, Twitter. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам запитване към повече ,които разбират тук към сферата на смартфоните искам да си закупя телефон във ракмите на 400 лева, интересуваме може ли да ми предложите някой качествени телефони, които мислите за вас ,че са добри за парите си, които ще дам целта ми е телефона да не забива от малките приложения, които се използват всекидневно и ще ми върши работа за браузване и социалните мрежи, Facebook, Skype, Twitter. 

Останал съм с добри впечатления от OnePlusOne, 16 гигабайтовата версия върви около 400лв (може и по-малко да е), гледам след 20ти Януари ще можеш да си го вземеш без покана от някой :)

https://oneplus.net/one

ПП: Сега видях, че е 299$, а курса на долара е много висок последно време та ще е около 490лв

Редактирано от Just Human.. (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sony M2

В момента го ползвам, перфектен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Останал съм с добри впечатления от OnePlusOne, 16 гигабайтовата версия върви около 400лв (може и по-малко да е), гледам след 20ти Януари ще можеш да си го вземеш без покана от някой :)

https://oneplus.net/one

ПП: Сега видях, че е 299$, а курса на долара е много висок последно време та ще е около 490лв

Мерси за предложението, но интересуваме телефон ,които вече е във България и хора са го използвали и имат добри мнения за смартфона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за предложението, но интересуваме телефон ,които вече е във България и хора са го използвали и имат добри мнения за смартфона.

Добре, но това че го няма в БГ не означава нищо... Напротив, ако го продаваха по БГ магазините цената сигурно щеше да му е около 700лв.

Лично съм се докосвал до телефона и мога да кажа, че е уникален като дизайн, работи супер добре (нормално с този Snapdragon и 3GB DDR3 РАМ не можеш да очакваш друго) :)

Но това си е ваш избор... Колкото до Сoнитата, лично аз не ги харесвам (имам една приятелка с Xperia S) и не е доволна от него и иска да го сменява вече..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колкото до Сoнитата, лично аз не ги харесвам (имам една приятелка с Xperia S) и не е доволна от него и иска да го сменява вече..

Не че се заяждам, ама ти имал ли си Сони?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не че се заяждам, ама ти имал ли си Сони?

Не съм имал, но приятелката ми е с такъв, на година и половина е, батерията се скапа, капака и се разхлопа... Операционата система не един или два пъти и е забивала пред мен. Та лично аз не бих прибягнал до Сони, а вие от колко време го имате вашето Сони? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм имал, но приятелката ми е с такъв, на година и половина е, батерията се скапа, капака и се разхлопа... Операционата система не един или два пъти и е забивала пред мен. Та лично аз не бих прибягнал до Сони, а вие от колко време го имате вашето Сони? :)

Близо от половин година. Предишният ми телефон също беще Сони. Проблеми и с двата съм нямал.

Offtopic: Те жените така ги тъпчат тези телефони с приложенийца, че...

Редактирано от Bandle (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Близо от половин година. Предишният ми телефон също беще Сони. Проблеми и с двата съм нямал.

Offtopic: Те жените така ги тъпчат тези телефони с приложенийца, че...

Мога да кажа, че това момиче е любител на компютрите (софтуерно) и знае как да си поддържа софтуера, и гледа да спазва и на телефона добра подредба на софтуера си и внимава какво инсталира

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Desire 610 върви по 370 в другите сайтове.Препоръчвам ти го,имам такъв.Xperia S,Xperia U  са пълни боклуци,мисля втория да го продам скоро време за 70-80 лева,че ми събира прах само.

L серията на LG също не се слави с много добро качество,така че не ти го препоръчвам,виж G3 S изглежда много добре поне за мен,HTC 816  е много добър телефон също,но той върви по 450 лева.Помисли си за него.

M2 има гаден дисплей в сравнение с HTC Desire 610,сравнявал съм ги един до друг,друг въпрос е,че е целия стъкло S3 Neo е много добър модел,защото е с 1.5 гигабайта рам памет в сравнение с по 1 на конкурентите,което има огромно значение при тези телефони,евентуално S4 mini,но той също не е много качествен,на едно или 2 изпускания му е живота.Майка ми го изпусна и се наби единия кант,на сестра ми е S4 отдолу всичките кантове са набити,но той е втора ръка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Габи, земи си LG G3 S :) Аз съм Кольо от Вапцаров :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да това реших ,LG G3 S доста добре го разгледах дори и един приятел е със него казва, че телефона е уникален хем за парите си хем за работа, благодаря на всички за изразените мнения последно взимам LG G3 S.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/lg/g3-beat-g3-mini-g3-s-d722-p242261087/?gclid=CPD6rrXJncMCFW3MtAodERAAZw

Не взимай от емаг,измамници са както виждаш,телефона струва под 400 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/lg/g3-beat-g3-mini-g3-s-d722-p242261087/?gclid=CPD6rrXJncMCFW3MtAodERAAZw

Не взимай от емаг,измамници са както виждаш,телефона струва под 400 лева.

Защо мислиш така. Какво си купил от Emag , което е дефектирало по тяхна вина и не са ти сменили артикула или не са ти възстановили парите ,  за да имаш правото да лепиш такива етикети? 

Редактирано от keba (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо мислиш така. Какво си купил от Emag , което е дефектирало по тяхна вина и не са ти сменили артикула или не са ти възстановили парите ,  за да имаш правото да лепиш такива етикети? 

Купил съм няколко неща от тях,няма да обяснявам тук.

Погледни обявите в емаг и офертата в сайта даден от мен,60 лева надценка,пък и промоция ми го дават.Чиста измама.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купил съм няколко неща от тях,няма да обяснявам тук.

Погледни обявите в емаг и офертата в сайта даден от мен,60 лева надценка,пък и промоция ми го дават.Чиста измама.

http://smartfoni.bg/pages/%D0%A3%D1%81%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%8F.html - Избрах за пример , един от магазините с най-ниска цена за съответния продукт , от сайта , който ти си посочил - http://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/lg/g3-beat-g3-mini-g3-s-d722-p242261087/?gclid=CJjWjIXQncMCFWLlwgodXl4A_A . От страничката smartfoni.bg е хубаво да изчетеш всичко  , но най - вече ти обръщам внимание на абзаца "Отказ от стока" , за сравнение ти давам и да прочетеш правата на потребителите при Emag http://www.emag.bg/info/30-dni-pravo-na-vrashtane .

От това което аз прочитам лесно разбирам откъде идва разликата от 50лв. А да попитам , ти знаеш ли дали този световно неизвестен магазин smartfoni.bg , който така охотно предлагаш на потребителя , дали са си платили ДДС-то? Защото разликата между тяхната цена и  тази на Emag е точно едно неплатено ДДС. А да знаеш дали smartfoni.bg има сервиз. Аз като гледам какво пишат в условията за използване на онлайн магазина , съм сигурен 99% , че нямат такъв.

От друга страна Emag правят промоции  както сам отбеляза , при това ежегодно ,за разлика от другия онлайн магазин. А да забелязваш думичките "коректен магазин" , под името на Emag , пак от страничката която ти си дал. А какво да кажем , за цената на онлайн магазина Plesio. Те продават с 20 лв. над цената на Emag . Те пък трябва да са завършени измамници , според твоята логика.

Аз пък съм купил една външна записвачка от JarComputers , по точно бях купил преди няколко години за 150лв. При положение , че вътрешните бяха на сегашните цени от около 40лв. За цялото време на ползването едно DVD не ми е направила , тази полупрофесионална записвачка (за такава ми я представиха). Нямаше Хепиенд за моите пари и записвачката, ходих на 2 пъти на сервиз и 2та пъти ми казаха , че са сменили фърмуера и вече всичко е наред. Е да , но не беше. Ето така се прави когато имаш нещо против някого. Честно и с открито лице , а не казваш , "няма сега да обяснявам тук".

И така е редно да се направи , защото не всички могат да се похвалят с баща който има Desire 500 , майка която има S 4 , сестра  която има S4 mini. https://www.kaldata.com/forums/topic/237181-%D1%82%D1%8A%D1%80%D1%81%D1%8F-%D1%81%D0%B8-%D1%81%D0%BC%D0%B0%D1%80%D1%82%D1%84%D0%BE%D0%BD-%D0%B4%D0%BE-450-%D0%BB%D0%B2/?hl=monicho#entry3033221 . Зет ти най-вероятно е вносител на смартфони за Източна Европа , а ти , сигурно си правен в централата на HTC.

Редактирано от keba (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://smartfoni.bg/pages/%D0%A3%D1%81%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%8F.html - Избрах за пример , един от магазините с най-ниска цена за съответния продукт , от сайта , който ти си посочил - http://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/lg/g3-beat-g3-mini-g3-s-d722-p242261087/?gclid=CJjWjIXQncMCFWLlwgodXl4A_A . От страничката smartfoni.bg е хубаво да изчетеш всичко  , но най - вече ти обръщам внимание на абзаца "Отказ от стока" , за сравнение ти давам и да прочетеш правата на потребителите при Emag http://www.emag.bg/info/30-dni-pravo-na-vrashtane .

От това което аз прочитам лесно разбирам откъде идва разликата от 50лв. А да попитам , ти знаеш ли дали този световно неизвестен магазин smartfoni.bg , който така охотно предлагаш на потребителя дали са си платили ДДС-то? Защото разликата между тяхната цена и  тази на Emag е точно едно неплатено ДДС. А да знаеш дали smartfoni.bg има сервиз. Аз като гледам какво пишат в условията за използване на онлайн магазина , съм сигурен 99% , че нямат такъв.

От друга страна Emag правят промоции  както сам отбеляза , при това ежегодно ,за разлика от другия онлайн магазин. А да забелязваш думичките "коректен магазин" , под името на Emag , пак от страничката която ти си дал. А какво да кажем , за цената на онлайн магазина Plesio. Те продават с 20 лв. над цената на Emag , те път трябва да са завършени измамници , според твоята логика.

Аз пък съм купил една външна записвачка от JarComputers , по точно бях купил преди няколко години за 150лв. При положение , че вътрешните бяха на сегашните цени от около 40лв. За цялото време на ползването едно DVD не ми е направила , тази полупрофесионална записвачка (за такава ми я представиха). Нямаше Хепиенд за моите пари и записвачката, ходих на 2 пъти на сервиз и 2та пъти ви казах , че са сменили фърмуера и вече всичко е наред. Е да , но не беше. Ето така се прави когато имаш нещо против някого. Честно и с открито лице , а не казваш , "няма сега да обяснявам тук".

И така е редно да се направи , защото не всички могтат да се похвалят с баща който има Desire 500 , майка която има S 4 , сестра , която има S4 mini. https://www.kaldata.com/forums/topic/237181-%D1%82%D1%8A%D1%80%D1%81%D1%8F-%D1%81%D0%B8-%D1%81%D0%BC%D0%B0%D1%80%D1%82%D1%84%D0%BE%D0%BD-%D0%B4%D0%BE-450-%D0%BB%D0%B2/?hl=monicho#entry3033221 . Зет ти е вносител на смартфони за Източна Европа , а ти , сигурно си правен в централата на HTC.

Не съм се похвалил,просто давам това,което виждам,взимам телефоните и ги разглеждам,ти нямаш тази възможност нали? Коректен магазин,ето ти,ето ти.Явно все ще се намери някой разбирач като теб да се заяде.Емаг съм почти сигурен,че не са си платили ДДС-то,власи са все пак.Защо трябва да ти обяснявам,че от тях съм купил калъф за телефон и SSD? Някаква нужда от това имаше ли?Автора сам си решава,но съм дал два "коректни" магазина според сайта,така че не вярвам да има проблем.Сравняваш телефони със записвачки при това преди много време,аз пък защо ли съм пазарувал над 30-40 лева от жар,при това все чаркалаци,все памети,ССД-та,все хардове,пък нито веднъж проблем не е станало? Също не съм се похвалил,а казвам,че го има този телефон пред мен и мога да кажа мнение за него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам аз съм си доволен от Emag.BG ,поръчах си миналата година Nikon D3100 хората бяха коректни пратката дойде успешно, фотоапарата си работи все още безупречно и нямам проблеми със тях, Monicho не знам какъв ти е проблема със фирмата но според мен са коректни днес бях във сайта и погледнах вече имаш право да върнеш артикул до 30 дневен срок от закупената стока, а не като повече магазини 14 дни. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам аз съм си доволен от Emag.BG ,поръчах си миналата година Nikon D3100 хората бяха коректни пратката дойде успешно, фотоапарата си работи все още безупречно и нямам проблеми със тях, Monicho не знам какъв ти е проблема със фирмата но според мен са коректни днес бях във сайта и погледнах вече имаш право да върнеш артикул до 30 дневен срок от закупената стока, а не като повече магазини 14 дни. 

Човек,ти не си прочел явно нищо,60 лева надценка спрямо други сайтове.Пише си коректен магазин в пазарувай на тях дори,то можеш да поръчаш нещо и да го доставят на комшията,потвърждение не искаха дори.Поръчай си от тук 50 лева по-евтино.Тези елит мобил съм ги гледал през 2007-ма,2008-ма някъде си спомням.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HTC Desire 610 е добро предложение за тия при.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.