Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден искам да попитам защо когато си включи вчера уредбата тя се иключи изведнъж и не се включи повече забелязах че екрана е леко черен от страни. Какво може да е изгоряло според вас.

Ето и снимки

post-343530-0-34253500-1421577222_thumb.

post-343530-0-76061600-1421577274_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранване, крайно стъпало, повишен товар на вторичните. Премерете тук-там, ако имате познания, ако не--->сервиз!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едва ли е от захранването то си бучи и двата бушона са здрави. Но няма напрежение на всички места.

На предната платка има напрежение тук там но не реагира. Нито се включва нито станбу.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правила за ползване на форумите

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Даниела Павлова
      Здравейте,
      Как да променя аудиото на канал на Булсатком на английски? И ако промяна един канал аудиото и на всички ли други канали които имат английски език ще тръгне такова аудио.
    • от miromixailov
      Здравейте, днес за първи път от много години реших да си вържа аудио системата към компютъра.
      И забелязах че не мога да настроя каналите да работят 5.1
      Някой има ли идея защо, и как мога да добавя други канали за да работи аудио системата ми с всички говорители.
      Благодаря

• от Ангел Александров
      Здравейте, от скоро време възнамерявам да си взема смесител/пулт, който да използвам в домашни условия (по-конкретно - за купони), но не съм напълно наясно с нещата.
      В момента съм се спрял на този: https://www.muziker.bg/behringer-xenyx-1202
      Най-общо, възнамерявам да вържа това:
      1. 2 безжични микрофона (с една майка) + 1 безжичен микрофон (с една майка) = 3 безжични микрофона и две майки.
      2. Две уредби, едната е Fenda 5.1 F6000U , другата е една AIWA SUPER T-BASS, стара, но върши добра работа.
      Идеята е целият звук да се контролира от едно място, затова търся пулт. Искам да знам този по-горе дали ще върши работа и евентуално да препоръчате нещо друго. Благодаря предварително!
    • от Иванов27
      Здравейте, извинявам се за глупавия въпрос предварително! Искам да си закупя аудио систама, но неразбирам абсолютно нищо от тази сфера и затова не мисля да се впускам в излишни размисли и страсти. Просто искам мнения, на хора по компетентни от мен в тази област и да отивам, и да купувам.
      Харесват ми като дизайн онези по-висосите колони, които са по 4 броя, мисля че се нарича домашно кино. Искам да попитам, могат ли тези колони да се използват за слушане на висоса музика или се използват главно за филми, както е упоменато в имато им.
      Харесва ми дизайна, но не държа да са точно такива, като цяло няма значение много от вида просто искам да се чуват добре и доста силно.
      Като пари не мисля да давам много и мисля да отделя около 300-400лв. 
      Знам, че има много такива теми, но както казах, просто не ми се занимава с изледователска дейност и каквото ми предложите просто ще го купя.
      Ппс: Знам, че за тази цена не може да се очаква много, но все пак би трябвало да има някоя прилична система
      Забравих да спимена, ще ми трябва за апартамент, по-точно за стая около 20 и нещо квадрата..
    • от kolib4iata
      Здравейте.
      Искам да подобря звученето на Flac файловете с аудио (звукова) карта но не знам дали си заслужава да платя някоя 5.1 или 7.1 и да слушам само стереото.Никъде не можах да намеря стерео карта и моля по-запознатите да ми препоръчат такава ако има за 100-на лева.Сега слушам на дънското аудио което е с ALC887.Гледах и даковете но се информирах, че за да се възползвам на 100% от качеството на дигиталния сигнал всичко от компютъра трябва да е усилено до края, а моите тонколони се усилват от задния панел и е неудобно.Имат дистанционно но е по-удобно да си регулирам степента от windows.Кажете също с това дъно дали има смисъл да взимам изобщо нещо друго до 100 лева.
      Тонколоните са Edifier R1800T III
      Дъното e GA-Z77-DS3H
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.