Премини към съдържанието
hlevoust

Препоръчайте, моля, флаш плеър за Android KitKat

Препоръчан отговор

Имам проблеми с гледането на клипчета от някои сайтове, като например футболни репортажи от Спортал и подобни на Android KitKat. Пробвах доста от наличните , но не вършат работа навсякъде. В момента ползвам FLV Video Player под Maxthon и Chrome, но не ми отваря всичко.

Препоръки?

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблеми с гледането на клипчета от някои сайтове, като например футболни репортажи от Спортал и подобни на Android KitKat. Пробвах доста от наличните , но не вършат работа навсякъде. В момента ползвам FLV Video Player под Maxthon и Chrome, но не ми отваря всичко.

Препоръки?

Благодаря!

Не съм сигурен дали ще помогна, но моя съвет е да пробвате да си истеглите различни браузъри https://play.google.com/store/search?q=browser&c=apps&hl=bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако използвате браузъра Google Chrome не Ви се налага да инсталрате флаш плеър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен дали ще помогна, но моя съвет е да пробвате да си истеглите различни браузъри https://play.google.com/store/search?q=browser&c=apps&hl=bg

Всъщност съм пробвал минимум 20 от наличните, в резултат на което се спрях на Maxthon като най-удобен заради табовете. Има ги и при Opera, но за Android има толкова версии, че в един момент се обърках. Chrome не съм инсталирал, той си върви с таблета.

Ако използвате браузъра Google Chrome не Ви се налага да инсталрате флаш плеър.

Не ми харесва да минавам през профили и не знам си още какво, че да вляза в мрежата, та май пак ще трябва да ровя и пробвам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Boat Browser подържа флаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще го погледна, благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.