Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, нов съм тук, но много информация съм намерил тук, но ме мързеше да се регистрирам :D
Та ако може да ми препоръчате някоя видеокарта 512 или 1гб съвместима с това дъно: Foxconn 45CMX/45GMX/45CMX-K

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всяка една  от последните 8 години става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, нов съм тук, но много информация съм намерил тук, но ме мързеше да се регистрирам :D

Та ако може да ми препоръчате някоя видеокарта 512 или 1гб съвместима с това дъно: Foxconn 45CMX/45GMX/45CMX-K

Не си казал нищо по конкретно , като процесор и захранване , с който разполагаш и пари до които да се уложиш , но ако имаш нещо от рода на core 2 duo e7500 или по-добро , ето предложение от мен http://www.emag.bg/video-karta-asus-nvidia-geforce-gtx-750-ti-oc-2048mb-gddr5-128bit-hdmi-2x-dvi-vga-gtx750ti-oc-2gd5/pd/D82H4BBBM/ или това http://www.emag.bg/video-karta-asus-nvidia-geforce-gtx-750-ti-oc-2048mb-gddr5-128bit-hdmi-2x-dvi-vga-dust-proof-fan-gtx750ti-ph-2gd5/pd/DSRZWBBBM/

Редактирано от keba (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си казал нищо по конкретно , като процесор и захранване , с който разполагаш и пари до които да се уложиш , но ако имаш нещо от рода на core 2 duo e7500 или по-добро , ето предложение от мен http://www.emag.bg/video-karta-asus-nvidia-geforce-gtx-750-ti-oc-2048mb-gddr5-128bit-hdmi-2x-dvi-vga-gtx750ti-oc-2gd5/pd/D82H4BBBM/ или това http://www.emag.bg/video-karta-asus-nvidia-geforce-gtx-750-ti-oc-2048mb-gddr5-128bit-hdmi-2x-dvi-vga-dust-proof-fan-gtx750ti-ph-2gd5/pd/DSRZWBBBM/

Къде си тръгнал да ги предлагаш тези видеокарти за някой Core 2 Duo най-вероятно или в най-добрия случай Core 2 Quad от 8-ма серия максимум?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъното не поддържа Q процесори та в най-добрия случай е двуядрен на високи честоти. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде си тръгнал да ги предлагаш тези видеокарти за някой Core 2 Duo най-вероятно или в най-добрия случай Core 2 Quad от 8-ма серия максимум?

Бегай да си подхвърляш нунчакуто в отдел - Празни приказки. Тук има риск да поразиш някой или по конкретно нечий пари, ама нали не са твоите. Ама така е като разчитаме на парите на тате , лесно се дават съвети за парите на другите.

P.S. - Аз от човек , който преди няма и месец искаше помощ при оформяне на конфигурация , а ден след това щедро взе да ръси съвети за чужди конфигураций , акъл не взимам.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бегай да си подхвърляш нунчакуто в отдел - Празни приказки. Тук има риск да поразиш някой или по конкретно нечий пари, ама нали не са твоите. Ама така е като разчитаме на парите на тате , лесно се дават съвети за парите на другите.

Ти явно си нямаш приятели.Говориш без да знаеш много неща за мен.Колегите могат да ме подкрепят в това,което казах,дори наруто е проверил,ще има огромен ботълнек при процесор Core 2 Duo дори и най-скъпия да е.Досега не съм поразил ничии пари.Сам си изкарвам парите с много труд.Явно такива паразити като теб трябва да бъдат баннати перманентно,за да не поразиш нечии пари ;) Както виждаш карта от 300 лева е напълно ненужна в случая.

P.S. - Аз от човек , който преди няма и месец искаше помощ при оформяне на конфигурация , а ден след това щедро взе да ръси съвети за чужди конфигураций , акъл не взимам.

Сам мога да си направя конфигурация и всеки го знае,но може би малко помощ и от колегите съвсем няма да е ненужна.

Редактирано от monicho (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти явно си нямаш приятели.Говориш без да знаеш много неща за мен.Колегите могат да ме подкрепят в това,което казах,дори наруто е проверил,ще има огромен ботълнек при процесор Core 2 Duo дори и най-скъпия да е.Досега не съм поразил ничии пари.Сам си изкарвам парите с много труд.Явно такива паразити като теб трябва да бъдат баннати перманентно,за да не поразиш нечии пари ;) Както виждаш карта от 300 лева е напълно ненужна в случая.

Сам мога да си направя конфигурация и всеки го знае,но може би малко помощ и от колегите съвсем няма да е ненужна.

Аз приятели си имам и това , че ти не си ми никакъв , нищо не говори за мен , а може и да говори само положително.Чакаме да чуем , предложение от най-видния представител на подфорум - Празни приказки. Другия път преди да говориш наизуст за някакви процесори , първо огледай дъното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въздържайте се от офтопик и взаимни обиди!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-общо казано, ъпгрейд с видеокарта на цена колкото целия компютър, който е порядъчно стар, не виждам смисъл. Не че не може да се забоде такава. Но това което ще се получи, минус ботълнека ще изяде половината от бюджета напразно. Впрочем, автора не го е и уточнил още.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.