Премини към съдържанието
  • Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от DarkEdge
      На тазгодишното изложение Kingston представи новите Data Traveler с обеми от... 1TB и 2TB.

http://www.zdnet.com/article/ces-2017-kingston-unveils-worlds-highest-capacity-usb-flash-drive/?loc=newsletter_large_thumb_featured&ftag=TRE17cfd61&bhid=21612512668834438687959483812463
    • от jrec
      Здравейте. Закупих си Solid State Drive (SSD) Kingston SSDNow UV400, 240GB, 2.5", SATA III с цел резервна памет. Вкарах го във кутия за външен хард диск 2.5'' с USB - 3. След това го включих през USB към компютъра си, но на експлоръра диска не се вижда. Иначе в "Устройства и принтери" се вижда, инсталирах помощен софтуер на Kingston - "Kingston manager", той също го вижда като втори диск. Какво трябва да направя за да се покаже на експлоръра и да започна да го използвам за резервна външна памет? OS ми е Windows 10 pro.
      Благодаря предварително за евентуална помощ.
      Намерих сам работещо решение: https://www.kingston.com/us/support/technical/products?model=suv400s3
      Сега проблемът ми е как да повиша скоростта на трансфер. В Гугъл намерих препоръка за промяна на BIOS от режим IDE в режим AHCI. Лошото е, че не намирам вариант като влезна в BIOS как да стане. Дъното ми е Gigabyte GA-MA69VM-S2.
    • от Йоан Арабов
      От вчера имам следния проблем ,когато си пусна някоя игра например NFS Most Wanted 2012 кадрите не минават повече от 10 това е при всички игри който имам и се получи днес не знам на какво се дължи като вчера си я играх спокойно с 30 кадъра постоянни ! Компютъра е този от подписа помагайте !
      П,П : Колкото и да намалям графиката или да я увеличавам не се вдигат или спадат !!!
    • от Йоан Арабов
      Здравейте имам въпрос относно един бартер рам паметта която ми е от подписа бартер за а-дата 8gb 1333 mhz плюс доплащане от моя страна но тук не питам за цената а за това дали тези плочки 2x4 а-дата са по добри или равни на моята 4гб 1600mhz аз така или иначе не ползвам тези mhz които има моята защото дъното ми ги ограничава до 1333 мхз .Това което искам да ви обясня е дали тази моята срещу една от тези а-дата ще са равни
      аз търся да добавя още 4 гб за да ми станат 8 гб а човека ми предложи да му дам моята да му доплатя и той да ми да де 2х4гб те ще работят и в dual chanel мисля щото са кит .Дано сте ме разбрали .
    • от Georgi Dinkov
      Здравейте! Купих си флашка 32GB марка KingSton и решиш да си сложа в нея един филм 11GB, но ми изписва, че филма е прекалено голям... В флашката няма абсолютно нищо закупена е преди 2 часа пише, че има 28GB свободни.. Моля за помощ
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.