Премини към съдържанието
diablo123

Препоръчайте ми програма за видео обработка

Препоръчан отговор

Здравейте, можете ли да ми препоръчате добра програма за видео обработка, която да е подобна на SonyVegas, нека да не са от Adobe продуктите защото са прекалено сложни за мен, ще се ползва за обработка на видеота в HD или FHD?

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, можете ли да ми препоръчате добра програма за видео обработка, която да е подобна на SonyVegas, нека да не са от Adobe продуктите защото са прекалено сложни за мен, ще се ползва за обработка на видеота в HD или FHD?

Благодаря предварително!

Какво означава "прекалено сложни за мен"? Тези програми са много сложни, не можете да очаквате с два клика да свършите работата!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проста - camtasia. Прилича на стария movie maker но с повечко ефекти и дрънкулки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво означава "прекалено сложни за мен"? Тези програми са много сложни, не можете да очаквате с два клика да свършите работата!!!

Ами аз на сонито и знам почти всички работи, но някак си Adobe продуктите ми са по сложни, като изключим Photoshop

Проста - camtasia. Прилича на стария movie maker но с повечко ефекти и дрънкулки.

Да, тя ми БЕШЕ много полезна, но сега нещо ми бъгва, всеки път когато реша да направя каквото и да е било. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз на сонито и знам почти всички работи, но някак си Adobe продуктите ми са по сложни, като изключим Photoshop

Да, тя ми БЕШЕ много полезна, но сега нещо ми бъгва, всеки път когато реша да направя каквото и да е било. 

Всичко се учи. Намерете ръководства, сядате да четете, пробвате, четете, пробвате и се научавате

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.