Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам нужда от помощ.Не знам как да направя точно такава графика.Ето я задачата с отговора,който трябва да направя компютърно оформено.Ако някой има идея с коя програма и как точно да направя тази графика моля нека ни помогне :) !

post-336043-0-05896700-1421615494_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам нужда от помощ.Не знам как да направя точно такава графика.Ето я задачата с отговора,който трябва да направя компютърно оформено.Ако някой има идея с коя програма и как точно да направя тази графика моля нека ни помогне :) !

Избирате колоните, които ще включите, кликате на бутона за вмъкване на графика, избирате вида на графиката и сте готов(а)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вкарвате в две колони (или редове) данните, маркирате ги и избирате вида на графиката...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам, пробвах доста спрях се на линейна, но не ми се получи или аз не знам какво да въведа, или не правя нещо както трябва.Искам да прилича като на снимката,защото преподавателя го изисква, ако зависеше от мен нямаше да ви тормозя...

Редактирано от lenpw (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Това се прави с Word като може да се използва Exel за диаграми, който да се добавят в Word.

Набързо се опитах да дублирам показаното във GIF снимка като съм използвал microsoft office 2013:

7858350H.gif

Ето още една, която е само за последната таблица от вашата снимка:

4354544.gif

Може резултата да не е 100% както се иска но чрез малко баране на опциите ще стане. Аз просто давам набързо пример.

Ако не можете да витите снимките (обикновено поради слаб компютър или интернет) ето и текстово основно описание:

Относно първото:

Пишете текст и го центрирате като добавяте удебеляване на текста. За текста под заглавието (заглавието в примера е "Задачи" ) използвайте бутона за преместване на абзаца на по-голямо място от полето. 

Относно второто:

Влезте в раздела "ВМЪКВАНЕ" и изберете "таблица".

Относно третото:

Влезте в раздела "ВМЪКВАНЕ" и изберете "Диаграма". Там има много опции. Може с часове да си я променяте...

Успех!  :)

Редактирано от Филип Димитров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от nedqlkow
      Здравейте,
      от известно време имам проблем с Microsoft Word, който меко казано ми създава главоболия в ежедневната работа. Версията, на програмата, която се използва в компанията, в която работя е 2007, а проблемът се състои в следното:
      При получаване на имейл, съдържащ word файл и отварянето на въпросния файл, въпреки че изпращащия е спазил всички разстояния между думите, препинателни знаци и т.н(проверено на неговия компютър), при мен текстът на места излиза слят, без абсолютно никакво разстояние между думите. Съответно трябва всеки път да го проверявам и да разделям думите една от друга. На пръв поглед не е кой знае колко сериозен проблем, но когато говорим за документ, който съдържа 20-30 страници, определено бих казал, че е доста досадно и най-вече води до загуба на излишно време.
      Някой има ли някаква идея на какво би могъл да се дължи въпросният проблем и как бих могъл да се справя с него? Версиите на програмите са еднакви, шрифтът, който се използва е Times New Roman. Ще бъда изключително благодарен на всеки, който се включи
    • от Димитър Иванов
      Здравейте! 
      Имам проблем с драйвера за графиката, на windows 7.
      Лаптопа е Lenovo g500.
      Проблема е следният тръгвам да инсталирам драйвера за графиката, по време на инсталацията ми изписва следното нещо "the screen may flicker or go blank during installation". 
      След като се инсталира ми го дава с удивителен знак. И като вляза в настройките на картата се вижда само microsoft - ският драйвер.Ъпдейтвам драйвера нищо, свалям друг пак нищо, пробвах и с програма за драйвери и всеки път едно и също нещо. Като вляза в настройките на драйвера и ми изписва "Windows has topped this device because it has reported problems (code 43)".
    • от Любослав Георгиев
      Здравейте ! Преди всичко искам да се извиня ако има подобна тема.
      Имам сравнително "добър" лаптоп, Aser Aspire f15 с видео карта Nvidia Geforce 940MX с 4 гб VRAM , Процесор Intel Core i5-7200U и РАМ 12 гб , но имам проблем с някои игри.Давам пример с играта Fortnite , която не изисква много големи системни характеристики , но при максимални настройки на графиката, енвайърмънт-а се показва размазан.Става на въпрос за по далечните обекти, също така и за по близките обекти се показват недостатъчно добре.Това се получи и с друга игра - Paragon.Детайлите се показват пикселизирани, въпреки че съм на максимални настройки. Проверих дали случайно не съм забравил да направя ъпдейт на видео картата, такъв нямаше, тоест имам актуални драйвъри.Не съм сигурен дали това може да си породи от факта, че ловя интернет през рутер, а той е на моменти е бавен.Или пък имам хардуерен проблем с лаптопа.
      С игри от рода на CS:GO или League of Legends всичко е наред, също така подкарах GTA V и с нея проблем нямаше.
      Ще съм благодарен ако някой ме доближи до решението на проблема, защото лаптопа е гаранционен , а тези от Тъпополис бавят поръчката минимум 2 месеца и накрая излиза, че нищо не пипат по него.Носил съм го за дребни проблеми. Та да конкретния проблем , нужна ми е насока дали проблема е хардуерен или нещо от настройките на играта или Win 10. Благодаря !
    • от tompson2
      Здравейте!
      Имам нужда от помощ за една курсова работа по компютърна графика . Бях болен 3 седмици подред и изобщо не знам за какво става дума, а без курсовата съм прецакан! Та... Моля ви помогнете ако можете! ;( 
      ПС: (доколкото разбрах е на OpenGL и кода се въвежда във Microsoft Visual Studio, както е при програмирането на C++)
      Заданието е под формата на прикачен файл (снимка)

• от Елеонора Иванова
      Здравейте,
      Моля да ми помогнете на преинсталирания Windows  е качен Office пакет 2003 година , но про отварянето на файл от изтеглени документи автоматично ги прави да се отварят от Wordpad a не от Office word.
      Много ми е спешно защото постоянно разработваме търгове и сега файловете като се променят не се работи дори и част от страницата липсва.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.