Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.имам проблем с един настолен компютър.Компютъра работеше идеално без никакви проблеми изключихме го и на следващия ден когато го пуснахме като започнаха да излизат надписи за дъното и другите там най отдолу излезе надписа  Boot Error.Влизах в Биос да видя да не би нещо настройките там да не са наред но всичко си е ок.Помъчих го с няколко рестарта нищо.Изключих го от захранването и свалих и батерията мина се време,сложих батерията цъкнах го излезе пак надписа на дъното там другите и ми излезе друг надпис -CMOS checksum error-defaults loaded warning!Now Sustem is in Safe mode.Please re-setting CP Frequency in the CMOS setup.И изключих компа. Ето и снимка да погледнете и вие Какво е това какъв е проблема,моля за съдействие и съвети за отстраняването му!Благодаря ви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно не си изключил компютъра правилно (от менюто) и някой от буутващите файлове на windows са се комперсирали (съкратили).

Записвате инсталационен диск на windows, зареждате го, натискате next, и при прозорчето където има бутон "Install Now", по-надолу в ляво има една опция repair my pc.

Натискаш я и тя ще си оправи нещата.

Дано съм ти бил полезен. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно не си изключил компютъра правилно (от менюто) и някой от буутващите файлове на windows са се комперсирали (съкратили).

Записвате инсталационен диск на windows, зареждате го, натискате next, и при прозорчето където има бутон "Install Now", по-надолу в ляво има една опция repair my pc.

Натискаш я и тя ще си оправи нещата.

Дано съм ти бил полезен. :)

Ще пробвам после и ще пиша!Благодаря много!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.