Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги ! Търся си някакви колонки за PC-то, тъй като в момента съм на слушалки, а от време на време ми се иска да си пусна играта, да си цъкам в кревата и да си слушам без проблеми. Тъй като не разбирам много от тази техника, мога да ви помогна само с това: колонките ще се вържат към дъното (нямам звукова карта), ще се ползват "средно" често и се търси съотношение "цена-качество". Не смятам да отделям повече от 100лв, а ако смятате, че без звукова карта не е редно да се купува нещо такова, препоръчайте. Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Logitech - най-доброто, според мен. Нещо подобно ще върши чудесна работа http://www.pazaruvaj.com/aktivni-koloni-c4060/logitech/z323-980-000356-p38546456/

Невярно!

Предложението в този ценови диапазон ни е най-добро, а за чудесната работа също.

В сателитите на предложения модел са добавени бутафорни високоговорители, което от естетическа гледна точка е тотален кич. Logitech е швейцарска фирма, чийто продукти са дело на китайски OEM. Печатните им платки са долнопробни, личи запояване на елементите на ръка, а монтажа се крепи на заливане обилно с лепило. Абсурд при евентуален ремонт, а  това ги прави еднодневки.

За няколко лева отгоре Creative Inspire T3300 2.1 е много по-правилен избор.

168490303.creative-inspire-t3300-2-1.jpg

Звучат по-достойно и изработката е с една идея повече. Субът е по-изразителен, а сателите дават по-равна харарктистика относително високите честоти.

поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз от какво са изработени - нямам идея. Как свирят - за мен идеално, виж за креатив не съм харесал, което съм чул. Точно споменатият модел T3300 възможно е да е много добър - не знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте Edifier X600.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за предложенията. Май ще поизчакам да събера някой друг лев отгоре и да си взема нещо по-сериозно. Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за предложенията. Май ще поизчакам да събера някой друг лев отгоре и да си взема нещо по-сериозно. Поздрави !

Ако не Ви се дават повече средства, Edifier X600 e отличен избор за този бюджет.

Имам въпросната 2.1 и съм много доволен: дълбок бас, отчетливи високи.

Дори и да решите да изчакате и да вземете нещо по-добро, разгледайте предложенията от Microlab, Edifier.

И най важното да преслушате въпросната аудио система преди да е закупите.

Успех в избора!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Взех си Edifier X600 и съм адски доволен.Благодаря за предложенията !

Добри коментари. А и питащият се оказа момче на ниво. Попита спокойно и...СПЕЧЕЛИ! От мен, честито!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво,чест ви прави,че сте споделил какъв е резултатът от вашето търсене.

Със здраве да си ги ползвате.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.