Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

svetrrs

КомпЮтърна конфигурация до 2000 лева

Препоръчан отговор

Всъщост като посъбера още пари ще се наемем със една група софтуерни маняци да праим една игра(RPG FIRST SHOOTER,OPERN WORLD(СЪС КАРТА НА ЦЕЛИЯ СВЯТ),(деиствието ще се развива на земята през(1000 години преди христа) звучи смешно но.........

Всъщност аз не разбирам изобщо по хардуера но със софтуера съм............

Правил съм игра(тестова-по-точно дизаин и архитектур със  платинум артс санд бокса..............................................................................)(ммо рпг)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщост като посъбера още пари ще се наемем със една група софтуерни маняци да праим една игра(RPG FIRST SHOOTER,OPERN WORLD(СЪС КАРТА НА ЦЕЛИЯ СВЯТ),(деиствието ще се развива на земята през(1000 години преди христа) звучи смешно но.........

Правил съм игра(тестова-по-точно дизаин и архитектур със  платинум артс санд бокса..............................................................................)(ммо рпг)

Добре,ти си прави каквото си искаш с компютъра,избери си една от предложените конфигурации и ако имаш някакви забележки да коригираме :) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е  как ще правиш игра като не разбираш от хардуер? Нали тая игра трябва да върви с някакъв хардуер? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един мой съоченик се прибра от Испания преди 2 седмици и си купи ей тоя звяр без да знае за къв чеп му е  :) Искал игрите да му вървят на макс и да не се разправя с ъпдейти. За мене е хвърлил маса пари за  нищо ама ....

• Config
    CPU - Intel i7-4790K
    MB - GIGABYTE Z97X UD3H
    GPU - EVGA GeForce GTX 980
    RAM - 2x8G GEIL Veloce 1866
    SSD - Samsung 850PRO 512GB
    Keyboard - CM Storm QuickFire TK Red
    Mouse - Bloody Gun3 v7
    Mousepad - CM Storm Speed RX
    Controllers - 4x Xbox360 Wired

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един мой съоченик се прибра от Испания преди 2 седмици и си купи ей тоя звяр без да знае за къв чеп му е  :) Искал игрите да му вървят на макс и да не се разправя с ъпдейти. За мене е хвърлил маса пари за  нищо ама ....

• Config

CPU - Intel i7-4790K

MB - GIGABYTE Z97X UD3H

Mouse - Bloody Gun3 v7

Че на мен туй дзверче ми харесва доста,но дай Боже всекиму.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета като слагате Z   дъна не е лошо да плеснете и по бърза рам заради евентуалния клок.

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е  как ще правиш игра като не разбираш от хардуер? Нали тая игра трябва да върви с някакъв хардуер? 

за това си има други хора аз правя дизаин

От вички ми хареса наи-много на GANIO Ще взема кутия която ми харесва за 80 лева и щтракъм с пръсти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:) Извикай ме като почнете тестовете ;)

Един мой съОченик се прибра от Испания преди 2 седмици и си купи ей тоя звяр без да знае за къв чеп му е  :) Искал игрите да му вървят на макс и да не се разправя с ъпдейти. За мене е хвърлил маса пари за  нищо ама ....

• Config

CPU - Intel i7-4790K

MB - GIGABYTE Z97X UD3H

Mouse - Bloody Gun3 v7

Не ги е хвърлил напразно. Единствено е можел да не се изхвърля за видеото, щото скоро за тия пари ще вземе доста по-бързо. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От вички ми хареса наи-много на GANIO Ще взема кутия която ми харесва за 80 лева и щтракъм с пръсти

Като цъфнеш от щракане и мен ме извикай.С кутии от 80 лева и такива захранвания не се правят конфигурации за 2000 лева,поне някой по-скъп Bronze на SS модулен,TX на Corsair и всичко над Gold с хубави японски кондензатори.Кутията,която аз съм ти дал е с 3 вкл. вентилатора и от позната марка на пазара,пак й забравих името,но марката е читава :D:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като цъфнеш от щракане и мен ме извикай.С кутии от 80 лева и такива захранвания не се правят конфигурации за 2000 лева,поне някой по-скъп Bronze на SS модулен,TX на Corsair и всичко над Gold с хубави японски кондензатори.Кутията,която аз съм ти дал е с 3 вкл. вентилатора и от позната марка на пазара,пак й забравих името,но марката е читава :D:)

Този рeйдър има висока ефективност, реално отговаря на златен сертификат и е на същата платформа като Aurum gold.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този рeйдър има висока ефективност, реално отговаря на златен сертификат и е на същата платформа като Aurum gold.

То е така,но защо не един CS550M или SS620,които са по-добре и от Aurum S...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако някой реши да си прави гейминг зала :)

http://prikachi.com/images.php?images/339/7860339q.png

Редактирано от Сирини (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако някой реши да си прави гейминг зала :)

http://prikachi.com/images.php?images/339/7860339q.png

То хубаво си накиприл Xeon за 2500 лева (който дори най-вероятно няма да тръгне с това дъно), ама замисли ли се, че една i3 за 200 лева ще е по-производителна от него в игрите ? Да не говорим, че си избрал 2ххх серия, идеята на която е да е в двупроцесорни системи. Че и REG ECC на десктоп дъно си сложил :)  Отделен е въпросът, че дъното поддържа 32GB, но така или иначе няма да я запали. Друга подробност е, че ултра-мега-якото SSD на PCI-E, което си избрал, ще се окаже, че с това дъно (в комбинация 4те карти) няма къде да го боднеш. Накрая се получава средно около 30к на компютър, от който чеп за зеле няма да става.

Хубава е приказката "с пари всеки може", ама трябва и да се чете.

Редактирано от 3nf (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

I5-4590 /3.3G/6MB/BOX/LGA1150
GB H97-GAMING 3 /1150
2X4G DDR3 1600 A-DATA
A-DATA SSD SX900 64GB SATA3
WD 500GB SATAIII Caviar Black 7200rpm 64MB cache
PSU FORTRON AURUM S 700
Thermaltake VN900K1W2N Commander GS-II Black USB3
GB R9 280X OC 3GB GDDR5 GV-R928XOC-3GD

Обща стойност - 1 869.79 лв. с ДДС

Макар че за мен е безсмислено сглобяването на толкова скъпа машина само за игри.

• Config
    CPU - Intel i7-4790K
    MB - GIGABYTE Z97X UD3H
    Mouse - Bloody Gun3 v7

Тук са хвърлени над 3000 лева за игри които ще вървят в следващите 2 години максимум.

http://mallbg.com/%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D0%B7%D0%BE%D0%BB%D0%B0-Sony-PlayStation-4-%28PS4%29-Black-500GB_49728.html

Това е много по-евтино и ще вървят абсолютно всички игри без да засичат и то в близките поне 5 години като минимум (докато не излезе по-нов PS)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въщност за геиминг зала мисля че ще е по добре

http://nikem-bg.net/cart/51435p75r46125p75r2083p75r44434p75r2089p75r52731p75r3042p75r52792p75r50529p75r50046p75r52594p75rf.html

няма смисъл от 3 милиона :Д

само дето трябва да има охрана някои да не си Присвои нещо

Спирам се на тази конфигурация-http://nikem-bg.net/cart/51396p1r2083p1r44433p1r2097p1r1002735p1r52298p1r45236p1r47593p1rf.html

някви недостатъци,небалансирани компоненти има ли?

Редактирано от svetrrs (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://mallbg.com/%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D0%B7%D0%BE%D0%BB%D0%B0-Sony-PlayStation-4-%28PS4%29-Black-500GB_49728.html

Това е много по-евтино и ще вървят абсолютно всички игри без да засичат и то в близките поне 5 години като минимум (докато не излезе по-нов PS)

за страните като пиратството е престъпление PS4  е по-добрия  избор

Нов българия където има замунда- NOO

Като боднеш DDR4 на това ASROCK Z97 Anniversary LGA1150 дъно ела ми се обади  :)

ЗА КАКВО ДА БОДВАМ ДДР 4 :D ЗА мен е важен обема и да е над 1333 мхз :д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая Елит кутия дето си я беше намислил е боклук  световен . Я виж тая дали няма да ти хареса повече Zalman Z1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек,това което си избрал е пълна скръб,погледни моето,на Ганьо с някоя корекция.На Нило също,защото захранването след 6 години ще дойде слабо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването е надеждно и като за две такива карти а след шест години всичко ще му е слабо та не знам какво те притеснява?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...