Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ако може да ми предложите някаква програма за контролиране на ЛАН връзка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ако може да ми предложите някаква програма за контролиране на ЛАН връзка.

Моля дефинирайте вашето разбиране за "контролиране на ЛАН връзка"

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо като ХП Класрум Мениджър.Спиране на връзката,нещо като администратор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този HP Classroom Manager е толкова бозляв, че няма накъде. Всички терминали свързани към сървъра забиват ли забиват...

И аз съм търсил такова нещо. Една алтернатива е Radmin, но HP Classroom Manager има много повече (макар и страшно нестабилни) функции.
Това само СТЕМО си го знаят.

Помагах на един техник от там точно и докато го настройвахме с новите терминали поне 10 грешки изкара и то всички изключително странни и се чудехме от къде идват. В крайна сметка подкарахме терминалите, но и до сега имат проблеми с тях.
(Да не говорим, че тъй като на мястото на терминалите имаше компютри на поне 12 години да не говорим, че интернет кабелите им бяха Cat.4 и тях използвахме за изграждането на мрежата. А те тези кабели вече с нарушена изолация.. и т.н..

Нямали възможност за прекарване на нови, защото щяло да отнеме месеци и така. По Cat.4 кабел над 10 MBPS не можахме да достигнем с два свързани лаптопа от двете страни на 1 такъв (просто тествахме), а сигнала беше с изключителна загуба на пакети и накъсваше.

Редактирано от andreas500 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този HP Classroom Manager е толкова бозляв, че няма накъде. Всички терминали свързани към сървъра забиват ли забиват...

И аз съм търсил такова нещо. Една алтернатива е Radmin, но HP Classroom Manager има много повече (макар и страшно нестабилни) функции.

Това само СТЕМО си го знаят.

Помагах на един техник от там точно и докато го настройвахме с новите терминали поне 10 грешки изкара и то всички изключително странни и се чудехме от къде идват. В крайна сметка подкарахме терминалите, но и до сега имат проблеми с тях.

(Да не говорим, че тъй като на мястото на терминалите имаше компютри на поне 12 години да не говорим, че интернет кабелите им бяха Cat.4 и тях използвахме за изграждането на мрежата. А те тези кабели вече с нарушена изолация.. и т.н..

Нямали възможност за прекарване на нови, защото щяло да отнеме месеци и така. По Cat.4 кабел над 10 MBPS не можахме да достигнем с два свързани лаптопа от двете страни на 1 такъв (просто тествахме), а сигнала беше с изключителна загуба на пакети и накъсваше.

Radmin Ми помогна благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.