Премини към съдържанието
quickJO

Магазин за карвинг свещи в София?

Препоръчан отговор

Здравейте приятели,

спешно ми трябв магазин за карвинг свещи в София. Някъде в района на бул. България, НДК, центъра. Не ми трябва интернет магазин, защото няма да стигне доставката навреме, за това ми трябва да отида на място...

Някой да се сеща?

p.s

Или ако не се сещате за карвинг, то поне да има ръчно изработени, интересни свещи. За подарък ще е.

Поздрави и лека вечер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично, от години си купувам свещите от индийски магазинчета. Нямам си на идея, дали се вписват в определението карвинг, ама определено са интересни и ароматни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично, от години си купувам свещите от индийски магазинчета. Нямам си на идея, дали се вписват в определението карвинг, ама определено са интересни и ароматни.

Дай ми някакъв адрес :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай ми някакъв адрес :)

Живея в Ст Загора....едва ли ще ти е по път ;)

Просто, като идея ти го писах....Може да си мяркал табела "Индийски магазин"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Живея в Ст Загора....едва ли ще ти е по път ;)

Просто, като идея ти го писах....Може да си мяркал табела "Индийски магазин"

Офф, да бе :D :D Извинявай, нали знаеш, бързата кучка слепи ги ражда :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пфууууууууууу... На всички телефони от 4 страници в Google звънях, никой не дигна, мам накрая!

Оправих се!

Намерих няква мацка, дето ги изработва и я накарах по спешност да ми направи една и да ми я прати с експресен куриер да е при мен утре преди края на работния ден :)

Благодаря все пак!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пфууууууууууу... На всички телефони от 4 страници в Google звънях, никой не дигна, мам накрая!

Оправих се!

Намерих няква мацка, дето ги изработва и я накарах по спешност да ми направи една и да ми я прати с експресен куриер да е при мен утре преди края на работния ден :)

Благодаря все пак!

Доскоро и аз имах този проблем, но онзи ден се разхождахточно в района на НДК и открих едно ново магазинче за неща ръчна изработка казва се Сръчковци и е на Хан Аспарух 16 (до арт точка). Имат си дори онлайн магазин. Имат приличен избор с готови свещи и други интересни неща от сорта на плетени играчки и декупажни неща. Може да ги пробваш. Дано е полезноза някого. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.