Премини към съдържанието
Sceep

Препоръчайте игри за 6годишен хлапак

Препоръчан отговор

Привет на всички.

Споделете някакви заглавия подходящи за 6 годишно момче, без значение от жанра. Няма кинект.

Сега се радва на Rayman и о.О ФИФА 15 (силно казано я играе). Иска да играе и нещо с коли ама да не е сложно :) - та си мисля няма ли игра от рода на Марио карт за Xbox 360?

Благодаря предварително за отговорите. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да му дадеш телефона си и да поразцъка asphalt 8.

Сещам се и за други игри, ама те са за 18+ и има лоши думички ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре му чети приказки!

Имам чуството че вече са му безинтересни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коли? Need for Speed? Colin McRae? DiRT? Gran Turismo? Revolt обаче е класика за малките(и за някои големи).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

7184d64aefbff291232ef2a106e0f3e2.jpg

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Rangel92
      Здравейте,
      Имам xbox 360 и искам да играя Fifa 13 с приятел, който се намира в Англия. До скоро и аз бях там и играхме без проблем в режим Online Friendlies. След като вече съм в България обаче не можем да се свържем, винаги излиза Loading, след това - Connection lost. И двамата си играем без проблеми в онлайн режим със случайни съперници, но помежду си не можем да се свържем.
      Аз ползвам интернет на Vivacom. Прочетох, че може да трябва да се пренасочат портове, да се въведат промените в NAPT и т.н. Аз имам достъп само до my.contact.bg. Не мога да отворя обаче 192.168.1.1, от Виваком не дават user & pass, не мога да променам UPnP настройките, защото това го няма в My.contact, а също четохме, че може да е проблем за връзката.
      Рутерът е някакъв странен Smartcom, на гърба му пише SAM.
      Ще се радвам, ако можете да помогнете.
    • от Zippy
      Търся си емулатор,с който контролите от контролер на Xbox 360 да ги прехвърли на клавиатура и има ли такъв ? защото аз намирам как от такъв за xbox да се прехвърлят върху обикновен джойстик. Ако знаете някакъв  споделете  
    • от V. Georgiev
      Здравейте Искам да ви попитам има ли изобщо работещ емулатор за PS3 / Xbox 360. Доста клипчета има в нета ама така и не можах да открия..........
    • от Vil4o
      Здравейте от скоро си задавам идни въпроси и искам отговори . Въпроса е да купя сега xbox 360 или да чакам новия ? Дали xbox 360 ще е актуален и ще правят ли игри за него ? Да чакам ли направо xbox 720 ако ще се казва така ? Всеки компетентен отговор ще ми е от полза . Благодаря предваритгелно !!!
    • от Vil4o
      Извинявам се ако това не е мястото но ще се радвам да получа отговори по темата ! Здравейте за коледа съм решил да си взема една конзола xbox 360 но не знам какъв модел мислих си за 250 gb slim . Но искам да знам и вашите мнения събрал съм 350 лева за сега ! Xbox 360 гледах е 450 лева 250 gb slim без игра . Ето и линк към конзолата http://gamemasterbg....slim-250gb.html дали си заслужава . Ето и линк към сайта http://gamemasterbg.com/ . Мислих да си взема към конзолата и UFC Undisputed 3 или някоя малко по стара от поредицата или EA Sports MMA .Какви модели предлагате . Максимум с игра около 550 лева ако може с посочената от мен .Играта да е отделно не в комплект промо а отделно ! Благодаря предварително !!!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.