Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Температурата на ядрата , когато съм във интернет (facebook,youtube,kaldata) е около 31-35 градуса ... Нормално ли е ? Днес смених термопастата на процесора и сложих Arctic Cooling MX-2 ... Има един вентилатор в кутията ... Кутията се намира долу ниско , и е обградена от двете страни като има около 25/30см разстояние от двете му страни... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Температурата на ядрата , когато съм във интернет (facebook,youtube,kaldata) е около 31-35 градуса ... Нормално ли е ? Днес смених термопастата на процесора и сложих Arctic Cooling MX-2 ... Има един вентилатор в кутията ... Кутията се намира долу ниско , и е обградена от двете страни като има около 25/30см разстояние от двете му страни... 

Да,нормално е.Ти да не искаш да е -10 :) :) :)

П.П. не е лошо да се топля на радиатора на лаптопа си.

Редактирано от monicho (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи стрес тест с аида64 и кажи каква му е средната температура. По принцип това е нормална t° ;)

Редактирано от Collins (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сайтовете са тешки youtube не е обикновен сайт а е видео сайт и  е нормално процесора да скача ти какво искаш да не скача ли ако искаш супер процесор си вземи лаптоп за 2 бона  и си свиркай но след половин година работа и той ще почне да прави мизерии

ПС- И аз нямам нищо против като е студено в стаята лаптопа да ми нагрее краката :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре , мерси ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.