Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам принтер IBM Infoprint 1222.Нямам точния драйвер инсталиран на компютъра.Ровичкам вече час и нищо не мога да изтегля...Препраща ме на някакви програми,които за да истегля драйвера ми искат платен акаунт.Моля някой да ми помогне ОС - Windows XP

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От този сайт, даже ме пренасочваше към официалния на ИБМ и там ми излизаше, повредена страница :
"Our apologies...

The page you requested cannot be displayed"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, този сайт не работи. Може ли да тестваш от този сайт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглих драйвера, след което го инсталирах и когато трябваше да избирам типа принтер при IBM нямаше моя модел.Няма нищо не се занимавай, най-добре ще е да отида до близката книжарничка и да си принтирам файла :) Лек ден и благодаря все пак !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглих драйвера, след което го инсталирах и когато трябваше да избирам типа принтер при IBM нямаше моя модел.Няма нищо не се занимавай, най-добре ще е да отида до близката книжарничка и да си принтирам файла :) Лек ден и благодаря все пак !

Може да пробваш сходен модел. Би трябвало да стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става, колега. И аз дадох този линк, но след като тръгнеш да сваляш те препраща на страница, която не съществува.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емо линковете са 2 и сваляш  от долния .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от asdfj
      Здравейте.
      Имам проблем със споделянето на интернет от лан кабел.Използвам програмата Connectify Hotspot 2018 при който ми изписва Wifi adapter driver not support AP mode.Моля за помощ как да го оправя.Тъй наречения драйвер microsoft virtual wifi miniport adapter липсва от лаптопа.Марката му е Lenovo thinkpad z60t.Имам друг Lenovo g50 на който няма проблем със споделянето на мрежата.Ако е възможно без този драйвер да мога да споделя интернет на други устройства в стаята,Благодаря предварително!

• от leonsanchesss
      Здравейте, колеги 
      Мисля да си купувам принтер за това реших да попитам за съвети и препоръки.Спрял съм се на следните модели : 1.Canon Pixma MG3650        2.HP DeskJet Ink Advantage 3787 All-in-One        3.Canon iP7250
      Бюджета ми е около 150лв. Ще се използва главно  за принтиране на около 10-15 страници на ден.

• от peter parker
      Здравейте приятели, 

Искам да попитам - има ли някой принтер canon pixma IX6850 , който да го продава?
      Взимам го за части!
      Благодаря предварително!
    • от sins.on.the.cross
      Здравейте, работя в малка счетоводна кантора и шефът ми даде задача ,която се състои в това да избера 2 принтера.До момента ползвахме едни опростени устройства на Brother ,но създават много проблеми и се наложи да ги премахнем.За нуждите на дейността ни е нужен лазерен принтер с автоматичен дуплекс,като с 1 зареждане на главата да може да прави не по-малко от 5000-6000 страници, месечното напрежение ще бъде от рода на 500-1000 страници,живот на барабана над 100 000 копия.Определящи са цената на устройството(бюджетни устройства) и цената на консумативите.Моля, дайте съвети,насоки, ако е възможно и предложения. Благодарности!
    • от Красимир Петровв
      Здравейте,
      Търся си черно-бял лазерен принтер с който да печатам вкъщи. Искам да взема такъв,  при който когато му сменям главата да не струва колкото самия принтер.
      Прочетох отгоре - отгоре за принтерите, но повечето теми, които намирам са много стари. Предполагам нещата са се променили от 2010 насам.
      Търся нещо, което да си струва парите. Ще се използва вкъщи, съответно едва ли ще се печатат над 500 страници / месец. Да кажем около 100-200.
      Доста съм ограничен в бюджета, стартирам фирма в момента и искам да си избера няколко и да видя дали ще ги има намалени на черния петък другата седмица.
      За сега съм се спрял на Brother HL1112E. Принтера струва 120 лв, а касетата му за зареждане е 25 лв. Което е приемлива цена за мен.
      Можете ли да ми предложите нещо подобно, защото тази марка я чувам за първи път и изобщо не знам как се държи, а и не успях да намеря много мнения за нея. Принтерите са ми пълна мъгла.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.