Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Какво мислите относно горепосочения компютър(става дума за 1600 евровия вариант със добавени още 8GB ram).Доста четох из сайтовете но реших да се допитам и до вас.тъй като се двоумя между този компютър и къстъм гейминг конфигурация на същата цена.Благодаря ви предварително.

Редактирано от devill99 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тука всеки 3-ти е със такъв  и се спукваме  да играем на тях. . Да беше дал поне сайт  със конкретната конфигурация  белким някой ти вземе на сериозно питането. За 3200лв  ще събереш 2 пъти по-мощен  от  него.

GB Z97X-SLI / 1150
I7-4790K /4.0G/8MB/BOX/LGA1150
ADATA SSD SP910 128G SATA3
ZOTAC GeForce GTX 970 ZT-90101-10P x2
PSU SEASONIC SS-860XP2 PLAT
1TB SEAGATE 6G/7200/64M SATA
ENERMAX OSTROG.Q ECA3351B-BT-U3
Noctua NH-U14S CPU Cooler
Corsair DDR3 2133MHz 8GB 2x240 CL9 VENG PRO SILVER

Обща стойност - 3 266.68 лв. с ДДС

Ако не ти харесва кутията си избери такава която ти лови окото на тебе.

Ето ти и един звяр със  най новия чипсет и памет .

ZOTAC GeForce GTX 970 ZT-90101-10P
ASUS X99-S / LGA2011-V3
I7-5820K/3.3G/15MB/BOX/2011 V3
4X4GB DDR4 2133 CRUCIAL
CORSAIR RM 750W RM750 80 PLUS Gold Modular

Обща стойност - 3 054.66 лв. с ДДС

Ето ти и една убиец кутия на  супер промоция NZXT H440 Matte Black, Middletower ATX, Без захранващ блок, Черна

Ей това ти е дъното  на втората конфигурация :)

kv.jpg

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ли съм глупав, или нещо не можах да схвана, но от сайта излиза че за 3200 лева получаваш машина със 8 гига рам и видео карта 270Х 2 ГБ ДДР5, и 2 терабайта хард като даже няма и ССД, това е пълна подигравка за мен. Единственото извънземно в тая конфигурация е цената и странната кутия. Осве ако аз не бъркам нещо, ако може някой да ми разясни че ми стана интересно, щото това трябва да си яко изтрещял че да го вземеш с тези параметри, при положение че за тези пари тук ще сглобиш.....

Алкатраз аз ТОВА  намерих за този комп, нека автора каже дали е това.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тука всеки 3-ти е със такъв  и се спукваме  да играем на тях. . Да беше дал поне сайт  със конкретната конфигурация  белким някой ти вземе на сериозно питането. За 3200лв  ще събереш 2 пъти по-мощен  от  него.

GB Z97X-SLI / 1150

ZOTAC GeForce GTX 970 ZT-90101-10P x2

PSU SEASONIC SS-860XP2 PLAT

Corsair DDR3 2133MHz 8GB 2x240 CL9 VENG PRO SILVER

Обща стойност - 3 266.68 лв. с ДДС

Ако не ти харесва кутията си избери такава която ти лови окото на тебе.

Ето ти и един звяр със  най новия чипсет и памет .

ASUS X99-S / LGA2011-V3

I7-5820K/3.3G/15MB/BOX/2011 V3

4X4GB DDR4 2133 CRUCIAL

Обща стойност - 3 133.66 лв. 

Съжалявам забравил съм за линк към сайта но ето . Цената е висока вероятно заради добавените екстри като 1 година поддръжка (която е напълно ненужна според мен) и като се замисля цената наистина е преувеличена , също така ти благодаря за мнението но наистина предпочитам 16GB рам :)

Аз ли съм глупав, или нещо не можах да схвана, но от сайта излиза че за 3200 лева получаваш машина със 8 гига рам и видео карта 270Х 2 ГБ ДДР5, и 2 терабайта хард като даже няма и ССД, това е пълна подигравка за мен. Единственото извънземно в тая конфигурация е цената и странната кутия. Осве ако аз не бъркам нещо, ако може някой да ми разясни че ми стана интересно, щото това трябва да си яко изтрещял че да го вземеш с тези параметри, при положение че за тези пари тук ще сглобиш.....

Алкатраз аз ТОВА  намерих за този комп, нека автора каже дали е това.

да точно това пс е 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми първата е със 8 а втората е със 16 :) И двете конфигурации са със топ части за чипсетите та не виждам къде ти е проблема. Ако ти се не дават толкова пари за дъно има и алтернативи MSI X99S SLI Plus

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Алкатраз аз ТОВА  намерих за този комп, нека автора каже дали е това.

Кобра, това и да си го поръчаш не ми се мисли как ще пътува от там до тук. В смисъл, че с тези монтирани чаркалъци при всяко по-голямо сътресение и може да стане белята. А и сам се досещаш, че никой няма да "гали с перо" подобен товар, пък бил и той със стикер: чупливо!

Аз лично не бих рискувал.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не говорим че първатата конфигурация на алкатраз със тези две карти кърти мивки, скоро няма да има игра която да не може да подкараш на максимум, независимо че са само 8 гига рам,а онзи извънземен не може да стъпи на която  и да е от двете конфигурации дадени ти сега.

Няма какво да го мислиш.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя сглобката на Alienware e скъпа, щото на кутията ти ще има извънземно човече! :)

Да не говорим, че с конфигурация за два пъти по-малко пари пак ще играеш всички игри без проблем, а останалите пари да отделиш за нещо по-смислено! 

Редактирано от Нико_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми първата е със 8 а втората е със 16 :) И двете конфигурации са със топ части за чипсетите та не виждам къде ти е проблема. Ако ти се не дават толкова пари за дъно има и алтернативи MSI X99S SLI Plus

Стори че е 8 :) Извинявай 

А относно сглобката определено избирам първата само трябва да намеля сервиз в франкфурт който ще ми го зглоби 

Благодаря на всички отделили време да напишат пост оценявам го.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам забравил съм за линк към сайта но ето . Цената е висока вероятно заради добавените екстри като 1 година поддръжка (която е напълно ненужна според мен) и като се замисля цената наистина е преувеличена , също така ти благодаря за мнението но наистина предпочитам 16GB рам :)

да точно това пс е 

Ти не можеш ли сам да си подържаш компютъра ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GB Z97X-SLI / 1150
2X8G DDR3 2400 GEIL EVO POTENZA
A-DATA SSD SX910 128G
1T SG SATA 6G/7200/64 /3Y WARR
Noctua NH-D14 CPU Cooler
FD DEFINE R4 WHITE W/WINDOW
GB N980G1 GAMING-4GD

Обща стойност - 3 227.09 лв. с ДДС

Това се взима за 3200 лева,а не смешни карти от ранга на 270Х,среден клас на АМД отпреди 4 години,а 980 е High-end картата на Nvidia,отпреди 3 месеца.

Редактирано от monicho (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Noctua NH-D14 CPU Cooler

2X8G DDR3 2400 GEIL EVO VELOCE

A-DATA SSD SX910 128G

ZOTAC GeForce GTX 970 ZT-90101-10P X2

I7-4770K /3.5G/8MB/BOX/LGA1150

FD DEFINE R4 WHITE W/WINDOW

GB Z97M-DS3H / 1150

Обща стойност - 3 271.33 лв. с ДДС

Това се взима за 3200 лева,а не смешни карти от ранга на 270Х,в сравнение с 2 видеокарти от сорта на 970 е просто като да сравняваш фокус и Audi A8

Само аз ли се лъжа, или не виждам моста който ще свърже двете карти ?

Или го има в комплекта на картата?(не се заяждам, просто питам :))

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само аз ли се лъжа, или не виждам моста който ще свърже двете карти ?

Или го има в комплекта на картата?(не се заяждам, просто питам :))

Няма го? Не съм казал,че това е финална конфигурация,давам пример какво се взима за тези пари...Иначе може и да липсва,но доколкото знам струва 15-20 лева,ако не и по-малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оф да бях погледнал дъното първо ли ? :)

Много ми е любопитно на това дъно как ще се направи сли :)

Редактирано от Pa7he71c (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма го? Не съм казал,че това е финална конфигурация,давам пример какво се взима за тези пари...Иначе може и да липсва,но доколкото знам струва 15-20 лева,ако не и по-малко.

Според мен той говореше че си дал микро дъно със само един слот за карта, а си сложил в конфигурацията две такива, което няма как да стане. По добре дъното от конфигурацията на алкатраз, иначе човека едната карта може да си я държи в кутията и да си я слага като се нагрее другата :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен той говореше че си дал микро дъно със само един слот за карта, а си сложил в конфигурацията две такива, което няма как да стане. По добре дъното от конфигурацията на алкатраз, иначе човека едната карта може да си я държи в кутията и да си я слага като се нагрее другата :)

Знам,беше се бъгнало копирането,бях сложил SLi дъното всъщност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То и конфига като цяло е доста зле. Оставете че втората карта ще стои върху другата. Или ще я шибне на някой от РАМ слотовете. :)

1. Охладителя има нов вариант - NH-U14S - по-компактен размер, по-ниско тегло, и по-добра ефективност при overclock.

2. Има вероятност паметите да опрат в самия охладител (NH-D14), заради високите гребени.

3. M дъно не е подходящо за клокване. 

4. Захранването не е най-добрия избор за тези пари.

5. Кутията е излишно скъпа за възможностите, които предлага.

Монка, лесно е когато правиш виртуални конфигурация из никем-а за някой друг, но когато е за теб се допитваш до нас нали? По-леко го давай.

Ако автора не се бъзика и настина ще купува толкова скъпа машина, мога да му предложа най-доброто за 3 бона, иначе не виждам причина да си щракаме по клавиатурите.

Редактирано от Нико_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То и конфига като цяло е доста зле. Оставете че втората карта ще стои върху другата. Или ще я шибне на някой от РАМ слотовете. :)

1. Охладителя има нов вариант - NH-U14S - по-компактен размер, по-ниско тегло, и по-добра ефективност при overclock.

2. Има вероятност паметите да опрат в самия охладител (NH-D14), заради високите гребени.

3. M дъно не е подходящо за клокване. 

4. Захранването не е най-добрия избор за тези пари.

5. Кутията е излишно скъпа за възможностите, които предлага.

Монка, лесно е когато правиш виртуални конфигурация из никем-а за някой друг, но когато е за теб се допитваш до нас нали? По-леко го давай.

Ако автора не се бъзика и настина ще купува толкова скъпа машина, мога да му предложа най-доброто за 3 бона, иначе не виждам причина да си щракаме по клавиатурите.

Аз давам пример какво се взима за тези пари,и аз мога да дам за 3 бона конфигурация с 970.Също като е за мен е по-сложно винаги,защото мисля разни схеми за ъпгрейди :D

Редактирал съм си поста.

Както виждаш всеки може без да се цели в максимума,аз се целя в максимума винаги за възможно най-малко пари,което е по-трудно.

GB X99-GAMING

CM STRYKER W/WINDOW

I7-4820K /3.7G/10M/BOX/LGA2011

A-DATA SSD SX910 128G

4X4GB DDR4 2133 CRUCIAL

EVGA SuperNOVA 850 G2 80 PLUS Gold 220-G2-0850-XR

Обща стойност - 3 257.14 лв. с ДДС

Редактирано от monicho (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако  на второто мое предложение смени Нуктоата  със NZXT Kraken X41 няма да му пречи нито една рам памет. Дадох му и алтернативно дъно  със 100 лева по малко MSI X99S SLI Plus  .

Там където е той има  дори още по-добри  предложения като цени и екстри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кракена е с към 2 седмици доставка, вземи го предвид :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във Франкфурт  го доставят още в магазина като го платиш :) . Пича не е в България.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

8 часа работа водят до това :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

post-337213-0-73256500-1421768966_thumb.

За тия пари според мен това се взима, да не говорим, че в Германия ще е с поне 10% по-евтино.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ебаси парите на вятъра за мен лично - алиена и изобщо толкова пари за гейм машина.

Сори за офтопика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тоя  сайт това се взима за  цената на това извънземно. www.arlt.com

7861478.jpg

за тая цена

7861479.jpg

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.