Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за продуктите на Comodo - Internet Security, Antivirus и др.

Препоръчан отговор

• Отговори 914
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Хайде сега...Антивируса може и да не засича,но HIPS-а и Пясъчника няма да пропуснат...Професоре,Comodo не е такова дърво,каквото го изкарахте...И това за инсталираните " (браузър, търсачка, не знам си

Честно казано не съм правил нищо кой знае какво. Дори не съм качвал Касперски първи, както всички препоръчват. Бях с CIS, от Control Panel-a дадох да се промени инсталацията и махнах отметката за анти

Comodo Internet Security 1. Установка и предварительная настройка Comodo Internet Security 2. Рейтинг файлов. Группы файлов 3. Антивирус Comodo 4. Виртуальная среда C

Публикувани изображения

Ами странни работи...Вчера,когато писах,че се очакват промени,в оф форум нямаше никаква информация...за това копирах и снимката,публикувана от Мегахерц...който ,също попита там какви са промените.Сега пък в Release Notes  ги нямаше заслугите на потребителите,помогнали за отстраняване на проблемите...та така....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново ..........ето шот на въпросния проблем.........същото е и с Real temp,отчита само едно от двете ядра.......Понеже реших  пак да се върна към 8 -ма версия и имах възможност да обърна повече внимание,забелязах,че това се случи след преминавабе към PRoactiv Congfig

aida error.JPG

aida error.1JPG.JPG

Редактирано от The Shooter (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А с по-нова версия на AIDA като 5.70.3800 проблема има ли го? Ако смените конфигурацията на CIS отново на друг тип и рестартирате оправя ли се?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С по нова версия на AIDA не.Оказва се,че проблема идвал от засилената защита на HIPS.Изключих я,дано да няма неприятни изненади..........

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, The Shooter написа:

С по нова версия на AIDA не.Оказва се,че проблема идвал от засилената защита на HIPS.Изключих я,дано да няма неприятни изненади..........

Ами не би трябвало да е от нея...аз съм с 8.1 x64 Ultimate, с включена засилена защита и при мен няма проблеми с AIDA64. Според мен е от версията ви или нещо друго по конфигурацията на системата ви или CIS, но не е от enhanced protection-a поне при мен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попаднах на тази и още две теми,които не откривам в момента.Изключих засилената защита,поиска рестарт и всичко беше ОК след това.Също  е и на другия компютър със същия проблем.И на двете PC-ta чиста инсталацияWin 7 64Pro.За Комодо просто активирах въпросната конфигурация (Proactiv)..............в рейтинг на файловете е махната отметката да се доверява на прог. от сигурни източници за HIPS в защитените обекти съм добавил правилата ?:\*.........дяловете......\Device\KsecDD(пак благодаря на @NIKISHARK за обяснението как точно става добавянето) .................... единствено,което е спряно в ОС е Autoplay policite и тези компоненти,което не мисля да е причината за проблема..............Също и DEP e настроен за всички програми

1212.JPG

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е рядко срещан проблем,като за него се дават различни обяснения-от версията на самата програма(Aida64),ОС и съвместимостта ,до проблем с виртуализацията..включително и включването на Enhanced Protection Modе.За включването на този режим и как точно работи не съм срещал много информация.От прочетеното става ясно само,че заради теоретичната възможност да бъде преодоляна стандартната защита,е добре да бъде включена при 64 битовите конфигурации.Ако Жорката има повече информация ще съм благодарен да я сподели.Не мисля,че е проблем и да се остави изключена,както си е по-подразбиране.Инсталирах AIDA64 версия 3.00.2500 на Windows 10 x 64 -по никакъв начин и настройки не поиска да ми покаже температурните параметри.С Windows 7 x32 и x64 няма такъв проблем,както и с новата версия на AIDA64.Във форума на Comodo има няколко подобни теми с въпроси,от които не става много ясно коя е конкретната причина.

https://forums.comodo.com/bug-reports-cis/proactive-security-on-windows-10-let-me-see-only-1-core-of-my-cpu-t114948.0.html

Screenshot_3.png

https://forums.comodo.com/defense-sandbox-help-cis/help-virtualisation-problems-with-version-8204591-t112342.0.html;msg815009#msg815009

Screenshot_1.png

https://forums.comodo.com/format-verified-issue-reports-cis/enhanced-protection-mode-hips-breaks-hwmonitor-m1543-t112692.0.html

Screenshot_2.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не знам, но при мен и виртуализацията е пусната в БИОС-а и Enhanced protection-a и нямам проблеми. По-скоро може би това не е проблем на CIS, както се е изказал модератора в цитата в последния отговор от това, което си посочил, но все пак не съм сигурен. Иначе за enhanced-a няма много инфо...спомням си, че преди бях попадал на по-пълно обяснение, но сега не мога да го намеря. Но в HELP-a не пише много: (което е логично, ако искат да предпазят програмата от malware writers).

https://help.comodo.com/topic-72-1-623-7731-HIPS-Settings.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Enhanced protection-a

Определено има нещо, което влияе на общата картинка.Мисля,че от екипа на Comodo биха могли да обърнат все пак внимание,най-малкото защото се съобщава за техен,включен модул..Умишлено не маркирах целия отговор на техния модератор,но една част от коментара му съвсем не му прилича....ама ние си ги знаем...не за пръв път обвиняват някой друг..

Screenshot_2.png

Ясно е,че е по-добре да бъде включен Enhanced protection-a ,въпросът е колко е критично за защитата, ако не е включен.....при положение,че пясъчника и HIPS-a са включени.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или Уиндоус 10 е проблема. До колко разбрах (не следя подробно разговора ви), с новата версия на Уиндоус има проблем. Със 7-та, няма. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ghostBG86 написа:

Или Уиндоус 10 е проблема. До колко разбрах (не следя подробно разговора ви), с новата версия на Уиндоус има проблем. Със 7-та, няма. :)

Потребителя с проблема е точно с Win 7 x64 поне според неговия коментар?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може, не следя всичко. Но на nikishark теста, с 10 не работи. Със 7-ца няма проблем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Проблема при мен е с WIN 7 64 PRO.Да не би проблема да се появява при процесори с по-стара архитектура в случая (Е 8400).........Забравих да добавя,че при оценка на системата с включена засилена защита резултата за CPU- е по нисък..........с изключена резултата е идентичен с този,когато ползвах 5.12 FW............Засега я оставям изключена и дано не ми се налага да посещавам този раздел :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На Windows 10 има проблем със старите версии на AIDA,с новите няма проблем.Що се отнася до Comodo -мога да избирам различни варианти-с HIPS,с пясъчник или и без 2-те .Програмата е удобна както за нормални ползватели,така и за хора с много опит и знания..Ако беше чак толкова критично, включването на Enhanced protection-a ,не вярвам да не го бяха направили, да се маркира автоматично,при засичане на х64..На много от желаещите да я ползват, програмата им се струва много сложна-изобщо не е така!Капризна е.но в никакъв случай не е сложна.Програмата работи еднакво добре и с настройки "по подразбиране"  и със засилена защита...Чувал съм,че пясъчника е пробиваем само теоретично..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

COMODO Internet Security/Antivirus/Firewall 8.2.0.5005 fixes build

Screenshot_2.png

Цитат

What's new in 8.2.0.5005?

Improved:

•   Seperation of CIS network settings and IE network settings:  In previous releases CIS used IE proxy settings from SYSTEM account. Now these setting are ignored and only CIS setting will be used.

Fixed:

•   Vulnerability of CRC32 checksum of file SHA-1 hash: Additional verification added
•   Chromodo v48 doesn't work in Sandbox

Download Location

Comodo Internet Security
http://download.comodo.com/cis/download/installs/4065/standalone/cispremium_installer.exe

Size: 213M ( 222776824 )
MD5: 6aeb9d6577ff201a6f0418d399d9de09
SHA1: 2ed3a5333334cc052261de2cc3afa3c2cde87c12

Comodo Antivirus
http://download.comodo.com/cis/download/installs/4065/standalone/cav_installer.exe

MD5: da107fdf02de234097cffa21dcee1fa5
SHA1: 379f439da73c783cabe8fb6979f081fcca0b7dc1

Comodo Firewall
http://download.comodo.com/cis/download/installs/4065/standalone/cmd_fw_installer.exe

MD5: 8426a540f962af0da345da77da318259
SHA1: d1720b8ffe3a190a4e75812b6cf886dd5d3e43a9

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, NIKISHARK написа:

COMODO Internet Security/Antivirus/Firewall 8.2.0.5005 fixes build

Screenshot_2.png

здравейте

някой  може ли да ми  въведе  в  настройките  на   

comodo firewall

благодаря

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 4 часа, Stoyan Dimitrov_353369 написа:

здравейте

някой  може ли да ми  въведе  в  настройките  на   

comodo firewall

благодаря

Малко по-назад в темата може да разгледаш

Редактирано от NIKISHARK (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Comodo Cloud Antivirus 1.1.386793.166B Hotfix

Screenshot_1.png

qRDyrq.jpg

Цитат

What's new in V1.1.386793.166B ?

Improvents and Fixes:

We have addressed many wishes and bugs/issues reported by our users in this release. Here are a selected few:

•   Register sandbox in Windows Security Center   
•   "No connection to server" error
•   Show reboot msgbox when user enables "show alert..." in sandbox setting after installation without reboot
•   Valkyrie submission failure        
•   Manual Scan Speed Improvement      

Download Location

Comodo Cloud Antivirus Public Hotfix Release V1.1.386793.166B
http://download.comodo.com/ccav/installers/ccav_installer.exe

https://forums.comodo.com/news-announcements-feedback-ccav/comodo-cloud-antivirus-11386793166b-hotfix-is-released-t115380.0.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Comodo Cloud Antivirus 1.1.387596.183B

Screenshot_1.png

Цитат

What's new in 1.1.387596.183B

Improvents and Fixes:

-   Sandbox compatibility improvement

Download Location

Comodo Cloud Antivirus Public Hotfix Release 1.1.387596.183B
http://download.comodo.com/ccav/installers/ccav_installer.exe

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютна манипулация и напълно необективен тест според мен. Просто няма как Advanced System Care, Nano Antivirus, Tencend, FortiClient и други да са с по-добра детекция от Касперски, Доктор Уеб, Авира, Есет! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, tigertron написа:

Абсолютна манипулация и напълно необективен тест според мен. Просто няма как Advanced System Care, Nano Antivirus, Tencend, FortiClient и други да са с по-добра детекция от Касперски, Доктор Уеб, Авира, Есет! 

масово китайци

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ново 5

Hello Everyone !

Here we are again excited to announce that COMODO Internet Security/Antivirus/Firewall 8.2.0.5027 Hotfix is released!  
While we are getting very close to our next generation CIS Version 10 Beta release, we also work hard on the feedbacks and the bugs for CIS V8.2 . The main of this hotfix release includes browser settings protection new feature and bug fixes. 

Existing CIS 6.x, CIS 7x and CIS 8.x users will receive an automatic update offer CIS 8.2 Hotfix Release update!

What's new in 8.2.0.5027 ?

New

Browser Settings Protection 
A feature that will make your browsing life easier!! You will be notified in case a software attempts to change your browser settings! It will be under your control whether to keep your settings or not.

Fixed
  • Chrome v50 support in Web Site Filtering
  • BSOD Chromodo in Sandbox on Windows 10 x86

Download Location

Comodo Internet Security

http://download.comodo.com/cis/download/installs/4075/standalone/cispremium_installer.exeUrlAdvisorGoodImage.png

Size: 222M ( 231936176 )
MD5: c977b1249bf7edc09b4e31b3486e3884
SHA1: 27664a1da663164c88612f106407f3b6a2e636df

Comodo Antivirus

http://download.comodo.com/cis/download/installs/4075/standalone/cav_installer.exeUrlAdvisorGoodImage.png

MD5: 3b27aadea6b0f32bd92cda43cbc5e0cf
SHA1: 83e8172af28943a4fb10b762964f0cd981b26cfc

Comodo Firewall

http://download.comodo.com/cis/download/installs/4075/standalone/cmd_fw_installer.exeUrlAdvisorGoodImage.png

MD5: c60754529564c84fcff77afdd4a551d5
SHA1: d2e2449bf65fa1dd75c3db69d3a725d093c1db85
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Славчо Хаджийски
      Здравейте приятели с днешна дата! Предупреждавам Ви:
      Внимавайте с Интернет!
      Защо казвам това? Защото днес мой много близък човек си забрави телефона и отиде на работа. Обади ми се с молба да го включа да се зарежда. Започнах да натискам копчетата му, за да видя състоянието на батерията. Появи се надпис „Телефонът се отключва с пръстов отпечатък“. Реших да го погъделичкам с моя.
      Очаквано изписа „Неуспешен опит.“ Но добави един прозорец, където беше публикувана моята снимка , Интернет и името ми. Както знаете аз не съм инкогнито в Интернет, а с физиономията си и с името си. Телефонът ме позна!?!
      БЯХ ИЗУМЕН!
      Вариантите са два:
      1.Моят отпечатък се намира единствено в Националната здравна каса, тъй като го положих веднъж, когато се лекувах в пловдивската болница „Света Мина“, по времето на министър Москов. Вероятно си спомняте, че той въвеждаше такава практика-вместо болният да разнася лични документи от кабинет на кабинет(които лесно може да загуби, най-вече защото априори е притеснен и вероятно разсеян), да се изисква от него само полагане на пръстов отпечатък.
      Вероятно въпросният телефон е направил връзка с касата.
      2.Чрез една от камерите си, телефонът е разпознал физиономията ми. Не познавам в подробности технологията на заключване на телефона с пръстов отпечатък, респективно дали тогава се включват камерите му, затова не съм сигурен дали е това.
      Приятели, ако ми позволите ще перефразирам Апостола: „ИНТЕРНЕТ Е В НАС И НИЕ СМЕ ВЪВ ИНТЕРНЕТа“
      Пазете се от Интернет и бъдете здрави!
    • от ostavime
      Ето една статия, която ме накара да се замисля. Всеки ден виждам безумни хора, които не слагат колани на децата си, не ги возят в столчета и т.н., а самите те чинно си стоя с колана на шофйорската седалка. Детето примерно е между двете седалки и гледа. Ако някой уцели такъв хубавец той може и да пострада леко, но детето му ще излети с 300 през предното стъкло и ще стане на пастет. 
      Слагайте колани и карайте разумно.
      Технологиите се развиват бурно, но едно просто решение, каквото са предпазните колани в автомобилите, си остава най-използваното средство за защита на шофьора и пътниците от десетилетия.

Статистиката сочи, че над 70% от оцелелите в катастрофи дължат живота си на него. Използването на предпазен колан намалява 2,3 пъти риска от гибел на водача при челене удар, 1,8 пъти при страничен и 5 пъти при преобръщане.

На фона на това обаче все още някои хора робуват на митове срещу предпазните колани. Ето десет от тях.

Мит №1. Коланът пречи за бързото излизане от автомобила при запалване или потъване

Този тип пътно-транспортни поризшествия не е толкова често срещан, но все пак е възможен. Факт е, че при старите предпазни колани може да се получи проблем, а оттам и забавяне при откопчаването. При новите обаче всичко става само с едно натискане.

Мит №2. При ниска скорост може да не се поставя колан

Да, при сблъсък със скорост до 30 км/ч няма да загинете, но може да получите сериозни травми. Не забравяйте, че вие може и да карате с 30, но ако настрещният автомобил се движи с по-висока скорост? При челен удар с 50 км/ч теглото на човека нараства до 3 тона. Така че, ако шофьорът няма колан, той ще разбие с глава челно стъкло.

Статистиката кочи, че 80% от катастрофите се случат при скорост до 65 км/ч. Ако решите да скочите от 6-ия етаж, тялото ви ще се удари в земята с 60 км/ч. Какви обаче са шансовете да оцелете? Горе-долу същите, като да пътувате без колан със същата скорост и се ударите челно. При 80 км/ч ударът е равен на падане от 9-ия етап, а при 90 км/ч – от 12-ия.

Мит №3. Възрастен с кола може да пътува с дете в ръцете си

Дори при удар със 30 км/ч дете с тегло 7 кг. със сигурност ще излети от ръцете на възрастния, тъй като ще бъде изложено на сила от 135 кг. А да се удържи такава маса е практически невъзможно.

Мит №4. При пътуване на кратко разстояние коланът е излишен

Статистиката сочи, че 75% от катастрофите с фатален край за шофьора стават в пределите на 40 км от дома му. Дори при пътуване до съседната улица съществува опасност от инцидент. Затова не подценявайте дори кварталните улички.

Мит №5. Пътниците на задните седалки не трябва да слагат колан

Това е опасно не само за тези пасажери, а и за хората пред тях. Дори шофьорът да е с предпазен колан, той може да загине, ако бъде ударен от човек, намиращ се зад него, който ще излети напред при сблъсъка. А за излитането и удрянето в предното стъкло вече стана дума.

https://www.dnes.bg/cars/2018/08/10/mitovete-za-kolanite-v-kolata-na-koito-mnozina-viarvat.384666

• от Proshark
      Сигурност и антивирусна защита - кратък пътеводител

Анкети:
      АНКЕТА - Коя е предпочитаната от Вас антивирусна програма?
      АНКЕТА -  Коя защитна стена предпочитате и защо?
      ТЕСТ - Резултати от тестове на софтуер за защита

Антивирусни програми и актуалните теми:
      (За да посетите официалния сайт,кликнете върху иконата)

KASPERSKY/ANTIVIRUS/INTERNET/TOTAL SECURITY
                     ESET NOD32
                     NORTON SECURITY
                     Bitdefender
                     AVAST
                     PANDA
                     COMODO
                     QIHOO360

Dr.WEB
                    BAIDU ANTIVIRUS
                     McAfee
                     Avira
                     AVG
                       G DATA
                    MalwareBytes'Antimalware
                         Twister
                       Tencent QQ
                     F-Secure

TrustPort
                         ZoneAlarm  
               Microsoft Security Essential
                           Emsisoft
                    Webroot SecureAnywhere
                     FortiClient Endpoint Security FreeEdition

Voodooshield

SecureAPlus
                                                Допълнителни инструменти за сканиране и декриптиране

-      Utilities

-      Utilities          
                     -      Utilities
                     -      Utilities

-     Utilities

LIVE CD
        -    Kaspersky Rescue Disk 10

-    ESET SysRescue Live

-   Dr.Web LiveDisk
                                           Деинсталатори:
      Av Uninstall Tools Pack 2018.02

Сайт: Comss.ru
      AV Uninstall Tools Pack

Avast: http://www.avast.com/uninstall-utility
      AVG: http://www.avg.com/us-en/utilities
      Avira: http://www.avira.com/en/support-for-free-knowledgebase-detail/kbid/88

B
      BitDefender: http://kb.bitdefender.com/site/article/333/
      BullGuard: http://www.bullguard.com/support/product-guides/bullguard-internet-security-guides-12/getting-started/uninstalling-bullguard.aspx

C
      CA Antivirus: вж. Total Defense Anti-Virus
      Comodo Internet Security: https://support.comodo.com/index.php?_m=knowledgebase&_a=viewarticle&kbarticleid=298
      CounterSpy: http://www.google.com/#q=counterspy+uninstall
      CyberDefender Early Detection Center: http://www.ustechsupport.com/faq.html#q4

D
      Dr. Web: https://support.drweb.com/support_wizard/?lng=en
      (само регистрирани потребители на Dr. Web имат достъп до съдържание, включено в поддръжката на програмата)

E
      eScan: http://www.microworldsystems.com/download/tools/esremove.exe
      ESET: http://kb.eset.com/esetkb/index?page=content&id=SOLN2788

F
      FRISK F-PROT Antivirus for Windows: http://www.f-prot.com/support/windows/fpwin_faq/25.html
      F-Secure:
      ftp://ftp.f-secure.com/support/tools/uitool/UninstallationTool.zip
      http://community.f-secure.com/t5/Security-for-PC/How-do-I-uninstall-the-product/ta-p/15384

G
      G Data: https://www.gdatasoftware.co.uk/?eID=PushFile&dl=f4b2f2fd23%3AAFEIBgU%3D

K
      Kaspersky: http://support.kaspersky.com/common/service.aspx?el=1464
      K7 Total Security: http://www.k7computing.com/en/tools/K7RT.exe

L
      LavaSoft: http://www.lavasoftsupport.com/index.php?showtopic=28

M
      Malwarebytes: http://www.malwarebytes.org/mbam-clean.exe
      McAfee: http://download.mcafee.com/products/licensed/cust_support_patches/MCPR.exe
      Microsoft Security Essentials: http://support.microsoft.com/kb/2435760

N
      Norman Virus Control/Norman Security Suite: http://www.norman.com/support/support_issue_archive/67798/en
      Norton (Symantec): ftp://ftp.symantec.com/public/english_us_canada/removal_tools/Norton_Removal_Tool.exe
      Norton Security Scan: ftp://ftp.symantec.com/public/english_us_canada/removal_tools/NSSRT.exe

P
      Panda: http://www.pandasecurity.com/resources/sop/UNINSTALLER_08.exe
      Panda Cloud Internet Protection: http://www.pandasecurity.com/resources/sop/Cloud_AV_Uninstaller.exe
      Pareto Logic: http://www.paretologic.com/resources/help/xoftspyse/195.htm

S
      Sophos: http://www.sophos.com/support/knowledgebase/article/11019.html
      Spybot Search & Destroy: http://www.safer-networking.org/faq/how-to-uninstall-2/

T
      Total Defense Anti-Virus (бивш CA Anti-Virus): http://totaldefense.iyogi.com/?p=368
      Trend Micro: http://esupport.trendmicro.com/solution/en-us/1056551.aspx
      Trend Micro Titanium: http://esupport.trendmicro.com/solution/en-us/1059018.aspx
      Trend Micro Worry-Free Business Security Agent: http://esupport.trendmicro.com/solution/en-us/1057237.aspx

V
      Vipre (Sunbelt Software): http://kb.threattracksecurity.com/articles/SkyNet_Article/How-to-Uninstall-VIPRE-Antivirus-and-VIPRE-Internet-Security

W
      Webroot: http://www.webroot.com/prodCheck/?pc=64150&origrc=1&oc=221&mjv=7&mnv=0&rel=6&bld=38&lang=en&loc=AUS&kc=ppc%60lkik^^afhgpewgfa&opi=2&omj=6&omn=1&osl=en&errid
      Windows Defender: http://kb.eset.com/esetkb/index?page=content&id=SOLN2390
      Windows Live OneCare: http://download.microsoft.com/download/4/c/b/4cb845e7-1076-437b-852a-7842a8ab13c8/OneCareCleanUp.exe
      Windows Security Essentials: http://support.microsoft.com/kb/2435760
      На тази страница са изброени 101 продукта(до този момент) за защита и двигателите,които ползват.

• от NEVADA
      Преди два дни писах за програмата за запазване на драйвери Free Driver BackUp и я похвалих, че е от проверен издател. Вчера, като ровех във програмните файлове на Уиндоуса ,(което правя често), открих разни неща с дата на инсталиране , съвпадаща с въпросната програма. Като сканирах с  ESET Online Scanner, се оказа инсталирана програма RelevantKnowledge, която беше окачествена като вирус. В мрежата не можах да намеря категорично мнение за това какво прави тази присадка. И това от сайта на производителя. Деинсталирах я и изтрих всичко свързано с двете. Пиша това да предпазя някой друг да не се натопи като мен.

• от vgsoft
      Здравейте, създаваме програма за съхранение  на пароли, потребителски имена и друга лична информация в текстови формат.  Удобна е за  комуникация  с кодирани текстови съобщения за (чатове, форуми, социални медии), за запазване на скрити съобщения и други. Програмата е безплатна и няма претенции за висока сигурност.Тя е за хора, които търсят максимално опростено кодиране, декодиране и простичък интерфейс. Програмата дава възможност за творческо мислене и в ръцете на  креативни  потребители би обезмислила всякакви неоторизирани опити за прочитане на скритите текстове.Програмата е безплатна, не се нуждае от  инсталация ( portable ) и първата версия е налична на следния адрес:
      http://dox.bg/files/dw?a=61e66395f5 
      /  Незнайно защо MediaFire я изтри след като сложихме линк в YouTube  /
      Video:

Програмата е за Windows XP, 7, 8
      За да работи трабва да имате наличен  Net Framework 4.5.
      Ако нямате, може да го свалите от официалния сайт на Microsoft:
      Net Framework 4.5.2 (online install):
      https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=30653
      Net Framework 4.5.2 (offline install):
      https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=42642
      За проблеми, предложения / които може да включим скоро в следващата версия/  и въпроси, моля пишете тук или на имейла посочен в програмата
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване