Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте мисля да си купя телевизор до 900 лв. искам да е с 3д и смарт тв 40 инча.Но не знам какво да гледам как да разбера кои е по добрия телевизор и каква марка да си взема може ли да ми препоръчате някой от техномаркет,технополис или зора.Какво значи конвертиране от 2д към 3д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какво е DLNA и КОНВЕРТИРАНЕ 2D/3D.ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА колкото по малко по добре ли е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сори, ама задаваш елементарни въпроси.

Ползвай малко чичко Гугъл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо няма да кажа. Каквото и да пише отгоре, след 2-3 години ще го смениш с друг. Така са направени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4К Таш*к!

Посочих ти правилния избор за този размер и цена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4К Таш*к!

Посочих ти правилния избор за този размер и цена.

ок ще си купя които ми препоръча.Но какво не харесваш на 4к питам от люгопитство 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай сега.Аз съм ти препоръчал модел и съм ти казал, че това е най-подходящия според мен-не съм ти казал йок него взимай.Имаш очи-отиди, гледай и сравнявай!

А за това 4К aко малко се поразровиш дори тук в темите ще разбереш защо няма смисъл от такъв телевизор.Писано е много пъти вече!

Та..каквото и да избереш само не се подлъгвай по тези 4К измишльотини!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kупих този телевизор www.technopolis.bg/b2c/details/15724/P11090104/Televizor-PHILIPS-42PFT6109-3D-LED

Когато пусна 3д филм от компютъра свързан с hdmi кабел не откривам никаква разлика какво трябва да направя за да гледам 3д с какъв плеяр да пусна филма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чети тук и ако имаш въпроси пак питай, ма давай и малко инфо какво, с какво и как!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телевизора и компютъра са свързани с hdmi кабел'тегля си филм пускам го с км плеяр от телевизора пробвам различни вариянти 3д едно до друго едно под друго и т.н. слагам очилата но просто няма никакви ефекти.И гледам размазано.Може ли линк към някое клипче което на тебе ти върви да го пробвам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де пак ще се повтарям като папагал.Та:

Свързваш PC-то с телевизора посредством HDMI 1.4 (при изключени от захранването уреди!)

Пускаш ги и...трябва да виждаш едно към едно картината както на монитора (лаптопа) , така и на телевизора! 

Ако има някакво разминаване може да се дължи на настройките ти за изходен сигнал от видеокартата (резолюция, херци) 

Опцията overskan трябва да е изключена.

След като се убедиш, че картината на монитора и на телевизора е едно към едно пускаш си филм (SBS например) и трябва да виждаш картина разделена на две ( в случая една до друга) на телевизора.

Тук искам да вметна , че имаше случай, че ''фатката'' с 3D то се получаваше на едно момче с пасивен телевизор като твоя когато задаваше да ползва само телевизора като монитор! Така, че може и това да пробваш.

Телевизора трябва да разпознае, че си му подал 3D сигнал.Ако не - избираш от опцията за 3D "Една до друга-3D'' и телевизора прави конверсията (слива картините и виждаш една "размазана'' картина)

Слагаш очилата и гледаш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правя го така както казваш размазва ми се картината и като сложа очилата се оправя ама субтитрите са малко размазани,обаче няма никакви ефекти.Не мога да намеря опцията overskan къде трябва да я търся,менюто ми е на български

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсете тази опция в настройките на видеокартата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Правя го така както казваш размазва ми се картината и като сложа очилата се оправя ама субтитрите са малко размазани,обаче няма никакви ефекти...

Ами щом виждаш картината ''нормално'' значи всичко е наред.Субтитрите особено ако са 3D (idx) може и да ги виждаш леко да се ''препокриват'', защото готовите такива ги качват как ли не направени.Аз затова винаги си ги правя като не прекалявам с тази им опция да излизат от екрана, защото започват да се виждат леко двойни.За ефектите-ами не очаквай да виждаш такива особено при филмите.Има дълбочина общо взето и с това се изчерпва 3D-то.Такива разни ''изкачащи'' ефекти има при демо клиповете и много рядко при филмите.

И не на последно-телевизора ти е с пасивно 3D и гледай по възможност да го гледаш (при 3D-то) централно.Колкото по изместваш ъгъла на гледане се губи 3D eфекта. 

Просто споделям ако не знаеш да не се чудиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде мога да намеря такива демо клипчета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По торентите има, но линкове тук не се дават!

В YouTube също има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсих но не мога да намеря какво трябва да напиша.Blu-ray филмите пак 3д филми ли са

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами гледай където пише 3D! Може да са Blu-Ray, но да не са 3D!

Aко искаш пиши на ЛС да ти дам линкове с добри демо клипове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.