Премини към съдържанието
Person

Acer Aspire Switch 10 (SW5-012) или Asus Transformer Book T100

Препоръчан отговор

Здравейте! Реших да сменя таблета си и да взема друг с windows, но кой от двата, моля някой притежател да си каже мнението. Явно андроид ОС трудно ще догони windows, но ме е яд, че производителя на устроиството решава кога ще даде нова версия, а при windows няма такова нещо. Чакам утре (21.01.2015г) Microsoft да обяви windows 10 и да си купя таблет като посочените.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След дълго триумене (10 мес.)мисля да си купя за Коледа таблет Acer Aspire Switch 12 (SW5-271). Той е хем таблет, хем не лош лаптоп. Моля за Вашето мнение.....

П.П.- 'RudeBoy' прав си за това което си писал, но лаптоп вече имам. Повече от 2 год. имах само таблет без нищо друго и таблета по го харесвам.

Редактирано от Person
таблет (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1200 лв за това нещо?!?  :shock11:

1) Процесорът е слаб - прекалено, за 2015-а година, за устройство с Windows 8.

2) Екранът е прекалено малък за комфортна работа - 12", тъчскрийн, FullHD, Windows 8. Да, иконите на Metro екрана са достатъчно големи, но като влезеш в Explorer и трябва да отваряш и затваряш прозорци, и да цъкаш по опции, ще ти е мъка.

3) 128GB ми се струва малко за работа с Windows. Вярно, външен хард е решение, но жертваш мобилността.

Чак толкова ли ти трябва тъчскрийн? За тези пари можеш да си вземеш много приличен лаптоп или ултрабук за работа.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1) Процесорът е слаб - прекалено, за 2015-а година, за устройство с Windows 8.

1) Явно не знаеш какво говориш(пишеш).

2) Екранът е прекалено малък за комфортна работа - 12", FullHD.

2) Тук вече си прав. Голямо мъчение е(поне според мен).

3) 128GB ми се струва малко за работа с Windows. 

3) Не е никак малко. Зависи от работата, която се върши.

Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

П.П.- 'RudeBoy' прав си за това което си писал, но лаптоп вече имам. Повече от 2 год. имах само таблет без нищо друго и таблета по го харесвам.

Е, това е друг въпрос. Щом идеята е да си купиш нещо, което ти харесва, и парите не са проблем - давай :) . В такъв случай нашето мнение не ти е нужно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Както вече писах решил съм за Кодеден подарък да взема Acer Aspire Switch 12 (SW5-271) обаче търговците го продават с 2 различни партидни номера (NT.L7FEX.008) и (NT.L7FEX019) с разлика около 200 лв. Какво единия има повече отдругия ? Аз се догаждам, че става въпрос за калъфа, HDMI и стилуса, но не съм сигурен и как да позная , че ги има като го поръчам от онлайн магазин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.