Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте питането ми по конкретно се отнася за строителни машини с марката Bobcat и Caterpillar, но реших, че този раздел е най - подходящ. Интересува ме знаете ли от къде мога да се сдобия със скицата на частите на конкретен модел машина ? Проблема ми е че на някои части не им знам сериините номера и няма от къде да ги видя, а искам да ги поръчвам онлайн вече, защото сметнах, че ще ми излиза много по евтино..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

защо си мислиш че на скица /което всъщност се нарича схема/ ще има указани серийни номера?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато бях в представителството ми показаха на монитора схемата за да избера една част и там ги имаше серийните номера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли списък с резервни части? Обикновено се доставя като приложение към ръководството за експлоатация на машината. Като напишете в Google марка и модел на машината, нищо ли не излиза? Едва ли са секретни данни...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намирам само ръководство за експлоатация. За едната машина го купих и чесно казано най - зле похарчените 120лева..  Най - вече съдържа инструкции от коя страна на дръжката да се държиш за безопасно качване в машината, почти нищо полезно, да не говорим за части. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато бях в представителството ми показаха на монитора схемата за да избера една част и там ги имаше серийните номера.

Всъщност правилния термин е чертеж. И питайте в представителството. Нали не очаквате да се подвизават в интернет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако търси "спецификация" може и да намери нещо в интернет

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Утре ще взимам едни части от тях и ще ги питам, дано бъдат така любезни да ми помогнат, но според мен малко вероятно, защото ще ме загубят като клиент след това. :)

Редактирано от Alexander.. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Утре ще взимам едни части от тях и ще ги питам, дано бъдат така любезни да ми помогнат, но според мен малко вероятно, защото ще ме загубят като клиент след това. :)

а ти като вземеш тези части от интернет ще можеш ли сам да ги смениш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно такова начинание носи стотици проценти риск със себе си, защото и най-малкото отклонение в параметрите ще ти струва много, много пари.

Ясно е, че пазаруването в интернет е по-евтино, но ако по някаква причина се окаже, че дадена част не е тази, която трябва какво правиш?

Е как какво - гориш.

Но ти си знаеш, разбира се.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз и сега си ги сменям сам. Въпроса е че ще ми излизат по евтино да ги купувам през интернет :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз и сега си ги сменям сам. Въпроса е че ще ми излизат по евтино да ги купувам през интернет :)

Така е, но съвета ми е да търсиш ноу-хау не от тези, които пазаруваш, а от друго място.

Първо е грозно да кажеш на някой "А бе я ме светни на спецификата на пазаруването на частите от интернет",  защото е ясно какво ще искаш да направиш и второ ако стане издънка с поръчките през интернет така поне ще си запазиш доброто отношение с хората, които винаги ще ти доставят желаната част.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Sensey
      Здравейте, вчера като си почиствах лаптопа  забелязах тези 2 подобни на гайки, които се търкаляха около дъното. Някой знае ли от къде може да са се развили?

• от mehorax
      Здравейте,имам ASRock G31M-S R2.0 дъно и процесор intel xeon x5460.
      Ще работили всичко.
      Благодаря предварително.
    • от Nikolay Pavlinov Panchev
      Здравейте,
      Имам дак, който поддържа SPDIF връзка (оптична или коаксиална) и искам да го свържа с компютъра ми.
      За жалост, когато си го купувах не се интересувах от подобни детайли си взех asrock H110 дъно, което не поддържа spdif out.
      Ще можете ли да ми помогнете и ориентирате към кое дъно да подходя, което да удолетвори нуждите ми?
      Важно е да уточня, че дъното трябва да поддържа socket 1151 технологията, DDR4 2133, поне три харддиска, да се побира в миди тауър и да поддържа gtx 1060 видео карти
      Благодаря предварително!
    • от Rouhox
      Здравейте,хорица за пръв път пиша тук,един приятел ми каза за сайта Значи искам компютър за да кажем 2000 лева,но ако се налага или не достигат някакви пари мога и да дам 2150-2200,за да се получи перфектно,искам да подкарвам най-новите игри на макс графики ако е възможно с този бюджет?Та сега да кажа с какво разполагам,значи имам хард диск на стария компютър но е само 500 гигабайта,абе като цяло имам стар компютър там с 2 рам,които са ужасни тъп процесор и нямам видео карта,за нищо не става,имам и този монитор,който съм прикачил долу,та въпроса ми е мога ли да го използвам и според вас хубав ли е ,в смисъл на 10 години мисля че е модела е Acer-AL1916W 19 инча.Ще съм много благодарен,ако някой ми помогне!Искам и да кажа,че не искам втора ръка неща и ако се може частите да са от възможно най-евтиния сайт! Също така,някой може ли да ми каже,кой уиндоус е най-добър и от къде мога си го сложа след като си взема компютъра,защото по сайтовете гледам,че искат по 250 лева.Това е от мен,благодаря предварително!  
      'EDIT';Нещо не искаше да прикачи снимката,та ето я https://ibb.co/cxAGA7
    • от spasovitrans.com
      Товарене и извозване на строителни отпадъци със самосвал с кран и контейнери за отпадъци.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.