Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Според вас кой е по-правилният избор AMD fx 8320 с охладител CM Hyper 212 Evo или Intel I5 4460 със стоковия охладител? Освен това с 212 Evo ще мога ли да овърклокна и до колко fx 8320 и дали това ще анулира гаранцията на процесора? Компютъра ще се използва предимно за игри но и за други дейности...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според вас кой е по-правилният избор AMD fx 8320 с охладител CM Hyper 212 Evo или Intel I5 4460 със стоковия охладител? Освен това с 212 Evo ще мога ли да овърклокна и до колко fx 8320 и дали това ще анулира гаранцията на процесора? Компютъра ще се използва предимно за игри но и за други дейности...

Има цял раздел за Нови конфигурации. Какво не ви хареса в него?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има цял раздел за Нови конфигурации. Какво не ви хареса в него?

Много съжалявам заради моята несъобразителност, извинете ме заради грешката ми!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи цялата конфигурация, включително и захранваннето.

Няма да хвърлям боб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом ще е за игри, имай в предвид че овърклокнат FX-8320 към 4,5GHz се доближава до производителността на i5 4460.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи цялата конфигурация, включително и захранваннето.

Няма да хвърлям боб.

AMD FX 8320

ASRock 970

AMD Radeon R9 270X

Thermaltake Smart SE730W

Western Digital Blue 1TB

Kingston Savage 2X4 1600 MHz

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AMD FX 8320

ASRock 970

AMD Radeon R9 270X

Thermaltake Smart SE730W

Western Digital Blue 1TB

Kingston Savage 2X4 1600 MHz

Виж това захранване е по-добре според мен.

Ако ще играеш можеш да сложиш i5 4460 (от Jar,защото е най-евтин там),дъно H81-K за 74 лева и ще ти излезе 410 лева,а с 8320 ще излезе с охлаждането към 480...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Пламен Р
      Искам да си колкна процесора от биоса , но незнам как той ми е Gigabyte 250m gaming 3 добро е дъното , захранването е 700 w а в момента процесора е i7 7700 искам на 8700k или на i9 ако има такава възможност а рамта ми е 16 gb duo
    • от xXx*Triple*xXx
      Добър ден Отново дойде лято/сезона на високите температури и както всяка година проблема ми с температурите на процесора се повтаря Преди няколко дни закарах компа да го почистя от прах основно когато отворих кутията имаше адски много прах по компонентите най вече по перката на видеокартата беше се сплъстило и като се дръпне от едната страна се късаше на парченца и така почистих от прах идеално всичко с компресор който се надуват гумите по бензиностанциите прибрах се вързах всички кабели но проблема не е решен отново температурите стигат до максимум 82-85 градуса това става дума когато е под товар примерно 1 час играя League of Legends след като играта свърши започва си падат градусите до към 50-55-58градуса тук е момента да спомена и,че преди винаги държах компа отдолу на плота на бюрото много близко до земята където се разнася прах и отдолу беше адски задушно нямаше много въздух да се охлажда но след последното почистване го преместих горе на бюрото Днес излизах из града да огледам по няколко магазина какви са цените на термопастите спрях се на една  Evercool - TC-03 цената е 4лева  Искам да знам тази паста качествена ли е ? Някой от вас използвал ли я е преди/или използва ли я в момента/доволен ли е от нея ? И последно - процесора е Intel Xeon E5420 4x2,5GHZ Ако съм изпуснал да добавя нещо питайте !!! Мерси Предварително

• от Alexandar89
      Здравейте, тъй като ми попадна дъно на изгодна цена, внесено от чужбина, Gigabyte GA-H81M-S2PV REV2. Сокета е 1150, обаче попаднах на интересна информация относно потдържаните процесори или по-конкретно за Intel Pentium G3260 със същият сокет, който до сега използвам. Идилията е следната, за същото дъно като модел само че ревизия 1 този процесор е съвместим в листа с потдържани процесори от сайта на гигабайт, но след ъпдейт на биоса, докато за рев 2 този процесор отсъства. Не се отказах, реших да проуча малко по-подробно и попаднах на  саита  www.cpu-upgrade.com , според който и трите възможни ревизии на това дъно потдържат процесора, като единствено ревизия 1 се нуждае от ъпдейт на биоса, както се вижда на снимката от сайта. Въпроса е на кое да вярвам ? И в този случай означава ли че този процесор няма изобщо да тръгне на това дъно. Благодаря предварително за отделеното внимание.

• от O.o o.O
      Здравейте на следната конфигурация и трябва рам и захранване, бихте ли ми предложили такива.
      CPU: I5-8400
      MB: GB b360 aorus gaming 3 WiFi
      RAM:
      HDD: 1TB HDD sedate baracuda
      Case: coolermaster masterbox 5 msi edition
      PSU:
      1• EVGA 550 B3 550w bronze
      2•Corsair VS series vs650 650w bronze
      3• или нещо по-добро в ценовия диапазон до 140лв
      GPU: 1060 6 gb EVGA SC 3/6gb (още не съм решил коя ще взема, но май ще е 6)

Поздрави 
    • от NGbg
      Здравейте на всички! 
      Както забелязвате цените на видеокартите се повишиха сериозно в сравнение с цените на миналата година по това време. Компютърът ми е доста слаб, но за сметка на това съм хъврлила доста пари по ремонти и т.н. Именно заради това съм решила да си купя части и да си сглобя чисто нов. Избрала съм си вече дъно, процесор, рам, захранване, хард диск, кутия и охлаждане, но... ВИДЕОКАРТА - НЕ! ( Само съм се ориентирала към GTX 1060 3gb ) Според вас предстои ли спад в цените на видеокартите и като цяло заслужава ли си да дам парите сега или след около година?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.