Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здрасти, искам да попитам защо на лаптопа ми - http://laptop.bg/laptops-asus-G750-asus_g750jm_t4040dне ми върви майнкрафт. Значи подариха ми го за Коледа ама не можах да си инсталирам уиндоус и преди няколко дена един приятел тука се опита да ми го инсталира. Инсталира го, ама нещо не ми вървят добре нещата и най-вече игрите. Инсталира уиндоус 98, защото ми каза, че бил най-новия от всички. Не разбирам нищо от компи. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталира уиндоус 98, защото ми каза, че бил най-новия от всички. 

Ти сериозно ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казах ви аз нищо не разбирам от компи. Аз някъде бях чул, че най-новия е 8, ама той ми вика, че този бил доста а стар, а много по-нов бил 98. Моля помогнете как да разреша проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Решението ти е сервиз! Преинсталират ти го с Уиндоус 8.1 или 7 по твой избор с точните драйвъри и няма да имаш проблеми!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти, искам да попитам защо на лаптопа ми - http://laptop.bg/laptops-asus-G750-asus_g750jm_t4040dне ми върви майнкрафт. Значи подариха ми го за Коледа ама не можах да си инсталирам уиндоус и преди няколко дена един приятел тука се опита да ми го инсталира. Инсталира го, ама нещо не ми вървят добре нещата и най-вече игрите. Инсталира уиндоус 98, защото ми каза, че бил най-новия от всички. Не разбирам нищо от компи. Благодаря предварително!

Операционната система е стара и вероятно това е причината да не ти тръгва играта. Ако не се лъжа, Minecraft изисква минимум XP. По-новите програми също.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ама той ми вика, че този бил доста а стар, а много по-нов бил 98.

:cant believe: Бягай далеч от такива "приятели"   :doh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама къде точно има сервизи и какво трябва да им кажа там. А и колко кинти ще искат там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:cant believe: Бягай далеч от такива "приятели"   :doh:

Еми утре ще го питам дали може да ми инсталира 7 или 8. И не знам просто той принципно вика, че разбирал доста.

Кажи от кой град си? 30 лв. щи струва всичко!

От София съм. Ехе 30 лв. не са малко пари, това е доста.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Карай го на сервиз!!! Явно толкова "разбира" , че ти лепнъл Уиндоус 98.......

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Карай го на сервиз!!! Явно толкова "разбира" , че ти лепнъл Уиндоус 98.......

Току що му писах на скайпа и ми вика, че машината ми нямала шанс да подкара уиндоус 8. Вярно ли е това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, вие като се подиграват с вас, не се ли усещате? То още от първото изречение е ясно, че автора си прави т...к.

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ехе 30 лв. не са малко пари, това е доста.

Правят ти подарък за 2К , а теб не ти се дават 30 лв?  :doh:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, вие като се подиграват с вас, не се ли усещате? 

С никой не се подигравам просто търся помощ.

Правят ти подарък за 2К , а теб не ти се дават 30 лв?  :doh:

Еми подарък от наште е и нямам никакви спестявания, а те изобщо няма да дадат още 30 лв.

Приятелят ми ми писа на скайпа и каза, че утре ще дойде да ми инсталира уиндоус XP, защото това бил макса за моя лаптоп. Ми надявам се с XP да стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали викаш че си писал на твоя приятел преди малко на скайп, кажи коя версия инсталира на 98?

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този твой "приятел" , здраво се подиграва с теб!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали викаш че си писал на твоя приятел преди малко на скайп, кажи коя версия инсталира на 98?

Пиша от телефона ми. И да наистина не можах да си намеря скайп за този. Ми надявам се утре с XP да стане нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е тоя "магьосник" как успя да натика win 98 на тоя лаптоп. Това ако е истина си е гавра с труп :D

Както казаха и преди мен, занеси лаптопа на сервиз да ти сложат един windows подходящ за машината и не се занимавай с "приятели" :)

Edit: бе как ХР бе пич ... по на долу от 7 не трябва да се слиза. ХР-то е от преди 12-13г ... според теб дали е оптимизирано да работи с толкова нова и мощна машина ?

Редактирано от TheDarkAngelOfHope (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиша от телефона ми. И да наистина не можах да си намеря скайп за този. Ми надявам се утре с XP да стане нещо.

По-добре му кажи да не пипа повече... Моят стар компютър (произведен около 2005 г.) успешно подкара Windows 7 и работеше до 2013 г., само дето му изгоря захранването. Виж как се инсталира ОС, има доста уроци в интернет. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрация преди по-малко от час, подарен лаптоп за 2 хилки, но няма 30 лева за преинсталация, не разбира нищо от компютри, приятел с уиндоус 98?!?!?! Някой модератор да изтрие темата, това си е подигравка ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата е за Празни приказки!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.