Премини към съдържанието
anelia1

Проблем с тъч скрийн на Diva Premium 7 HD.

Препоръчан отговор

Здравейте! 
Моля ви ако може да ми помогнете със съвет. Имам два таблета. И на двата тъч скрийна спря работа. Единия е Аcer Inconia и като последвах съвета ви, който сте дали тук  https://www.kaldata....-iconia-a1-810/  тръгна. Много се зарадвах, понеже не разбирам много, а се справих. Лошото е, че загубих всичко качено на него- файлове, книги, клипове, снимки, разни програмки, игри...

Другия ми таблет е по- смотан, но беше само на седмица - и неговия скрийн замръзна- не работи тъча. Щях да повторя процедурата, която сте дали, но не успявам защото няма копче за звука. Звукът се регулира от + и - , които са на дисплея. На този таблет нямах още нищо качено и нищо не губя, но не става. Марката е Diva Premium 7 HD. http://tablet-pc.paz...-hd-p221592644/ 
Дали имате някаква идея как да си оправя и него!

Предварително благодаря!  =D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей ,

пробвай с кламер или игла в отвора на микрофона, докато чуете леко прецъкване или по време на зареждане

натискаш 10-15 пъти бутона вкл.

Когато изключен , натискаш вкл. бутон и излиза иконата на Андройд и почваш да цикаш на бутона.

Взето от форума на андроид!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Reset се прави на всеки таблет по различен начин. Виж за този в YouTube....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви! 

Оправи се таблета. Едни познати го отвориха и в случая се оказа прекъсната жичка. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За счупен тъч, а и за SW-ни проблеми на DIVA , Аз ходя в този сервиз. Специално на мен ми смениха един тъч на дива и съм много доволен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.