Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Конфигурацията е следната:

MB: ASROCK B85M PRO3
RAM: 8GB DDR3 1600 KINGSTON
CPU: I5-4460 3.2
SSD: KINGSTON SSD 120GB V300
GRAPHICS: NVIDIA GTS 250
HDD: WD Scorpio Blue 640 GB
PSU: Ace Power FP-650W

Захранването, видеото и HDD са ползвани, останалите части са чисто нови. Лампичките и вентилаторите тръгват, но няма сигнал към монитора, не святка и клавиатурата. Звуци също не издава никакви. Опитах и без видеото и паметта, разлика няма. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А има ли вградено видео?Ако има изпробва ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази система тръгвала ли е изобщо? Ако не е - прегледайте обстойно ВСИЧКИ кабели - да няма пропуснат за свързване кабел?!

Редактирано от belivakov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитах и без видеото и паметта, разлика няма. 

Без видеото ще се прехвърли към вграденото, но без памет трябва да пищи е трябва и спикър за целта.

Ако без памет не пищи откачете всичко дискове записвачки и т.н. да останат само дъното, процесора и захранването.

Ако пак няма ефект пробвайте с вадене на батерията и ресетване на биоса. Ако пак е така пробвайте с друго захранване. Може да извадите частите и извън кутията, за да се елиминира проблема от неправилен монтаж и укъсявате на дъното.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Пиша от името на един фр:
Наскоро си смених захранването, понеже старото изгоря. Вече всичко е свързано, всеки кабел, всяка букса на мястото си. И така, натискам старт бутона, компютъра тръгва, но не дава връзка с монитора (не знам как да го обясня). Вентилатори, перки, всичко си тръгва, обаче забелязах, че онзи пискащ звук го няма вече. Помощ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Пиша от името на един фр:

Наскоро си смених захранването, понеже старото изгоря. Вече всичко е свързано, всеки кабел, всяка букса на мястото си. И така, натискам старт бутона, компютъра тръгва, но не дава връзка с монитора (не знам как да го обясня). Вентилатори, перки, всичко си тръгва, обаче забелязах, че онзи пискащ звук го няма вече. Помощ?

Сигурно и дъното му е заминало заедно със захранването, да пробва с друга видео карта и ако и тогава не тръгне-сервиз

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.