Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Има ли възможност да си видя старата история в скайп-например от 2012-2013 година-много спешно ми трябва преди ставаше, на старите версии-да си видя историята от самото начало, а сега с 6,22 не става има я само за 1-2 седмици-ако инсталирам някоя друга стара версия дали ще стане-4 или 3,6-ама не знам дали ще ми тръгне на Win8.1?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свалящ SQLite и с него отваряш main.db от папката с профила ти в appdata. След това ще видиш в коя таблица са чатовете и ще си ги извлечеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От къде да го изтегля това SQLtite в сайта има много неща, не знам кое точно изтеглих някъв DB Browser for SQLLite но нищо не мога да правя там, по принцип имам Oracle SQL Devoleper, но като го отворя там и ми излиза на маймуница разни работи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А пробва ли от менюто на Skype - Conversation - View old messages - From beginning ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А пробва ли от менюто на Skype - Conversation - View old messages - From beginning ?

На моята версия /Skype 7/ няма такова нещо, има само от 3 месеца-няма "from beginning"

7862931r.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто нямаш по-стари данни за съответния абонат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто нямаш по-стари данни за съответния абонат.

Напротив имам точно за този абонат от 2012 и ми трябва точно този чат 

С тая програма не знам как да видя съдържанието на таблиците и не знам къде се намира самият чат със съответният абонат

7862942k.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаше данни, Skype щеше да ти предложи опция да ги покаже.

Но щом смяташ, че имаш - търси ги.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напротив имам точно за този абонат от 2012 и ми трябва точно този чат 

С тая програма не знам как да видя съдържанието на таблиците и не знам къде се намира самият чат със съответният абонат

7862942k.jpg

В Execute SQL таба пишеш select body_xml from messages where author ="името на абоната".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.