Премини към съдържанието
Венета

Коя конзола предпочитате - PS4, Xbox 360, Nintendo wii ?

Препоръчан отговор

Коя конзола използвате ? Защо използвате тази конзола ? Какви са силните и слабите страни на конзолите ? 

Какви игри предпочитате да играете ?

Редактирано от Венета (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам PS4 от вече почти година. Реших да я взема за да се играят некс ген заглавия за конзоли. Силните страни според мен са, че всичко е оптимизирано за игри и с тях няма проблеми - всичко върви гладко и красиво, оффлайне мултиплеъра също е плюс на конзолата, не че не можеш и на pc, но е различно. Като слаби страни бих посочил най-вече цените на заглавията, поне за сега цените на ps4 игрите са си доста високи. Също като минус за мен е липсата на стратегически игри при конзолите (набляга се главно на екшъна, не че е лош ама само това ...). А специално за новото поколение, игрите все още не са много, но с тенденция да нараснат.

Обичам да играя почти всичко, то с две думи на конзолата играя това, което имам в момента главно Fifa, GTA5, UFC

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

PS3, може да не е толкова мощна като PS4, ама хубавите игри за нея са много повече и са доста по-евтини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е за PS3 има толкова много хубави заглавия ( и най-важното много евтини), че не успях да ги изиграя всичките, а се разделих с конзолата.

Само колко часове съм прекарал на GranTurismo 5 на ендурансе състезанията по няколко стотин обиколки, направо ми се схващаха ръцете. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм в момента на diablo 3, наистина са много пари затова най-добре да имаш с кого да разменяш, че иначе... :)

а нещо за другите конзоли да кажете ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Диаблото на PS4 ли го играеш? Аз също съм се замислил да го взимам. А колкото до размените, това е най-добрия вариант, особено при игри с по-праволинеен сюжет, които се превъртат веднъж и после само събират прах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е...да на пс4, заслужава си макар че е доста лев, в началото е малко лесно обаче по-нататък става лудница :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Xbox 360 хакнат. Теглиш, качваш и играеш каквото ти е кеф.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.